Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még valami vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Nagy köztünk a távolság, és ritkán tudunk találkozni.Sokszor, amikor találkozni tudnánk, akkor pedig nem veszi komolyan így sokszor el is marad a találkozó. Mellette pedig azt mondja, hogy Ő igyekszik mindent megtenni, de valahogy én mégsem érzem ezt. 25/L 30/F
2018. ápr. 24. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Mekkora is az a távolság valójában? Miért nem lehet a két város között félúton találkozni?

Ha ő eleve nem veszi komolyan, akkor miért vagy vele még mindig kapcsolatban?


Ahhoz, hogy egy távkapcsolat működjön, ahhoz mind a két félnek akarnia is kell és időt szakítani egymásra.

2018. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem értem a kérdést... Olvasd el még 2x és talán te is fogod tudni a választ.
2018. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, aki alig várja, hogy találkozzon veled. Van ilyen sok. Miért ragaszkodnál olyanhoz, akinek nem vagy fontos?
2018. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

350 km, és valójában azért vagyok vele, mert érzek iránta valamit és fontos nekem, és ami a legfontosabb, úgy gondolom, ha türelmes vagyok ez a helyzet megváltozhat.

2018. ápr. 24. 20:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elején nem rajong érted, akkor mikorra is várod a változást? Felejtős, de nyugodtan bízz benne, ha van időd :)
2018. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

"úgy gondolom, ha türelmes vagyok ez a helyzet megváltozhat."


Nem lehetsz ennyire vak és naiv! Ha már az első pillanattól a srác nem fektet bele energiát, te akár éveket is várhatsz a nagy semmire.


Tudom, hogy miről beszélek. Párommal 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsiban, de mi minden egyes nap tettünk azért, hogy együtt maradjunk. Tavaly decemberben összeköltöztünk. Párom mindig is komolyan vette, ha taliról volt szó. A két város között félúton találkoztunk. Amikor meg jó volt az időpont, akkor egymásnál. Soha nem volt kifogás. Mindig vártuk, hogy találkozzunk végre személyesen és ne skype-on beszéljünk.


Szóval, ez a kapcsolat eleve halott, a pasi miatt.

2018. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
ui.: És miért is lett leszavazva az első válaszom??????? Mi nem hasznos volt benne?
2018. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kapcsolatotokhoz! Jó hallani ilyet történeteket mindig! :)

( nem én szavaztam le. :) Én mindenkinek zöld kezet nyomtam aki írt! :) )

Lehet igazatok van, lehet végiggondolom és alszom rá egyet! :)

2018. ápr. 24. 21:08
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Köszönjük. :)
2018. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele, mennyire lehetsz fontos neki, hogyha eleve ritkán tudtok találkozni, de meg mikor adódna vegre alkalom, akkor is elsumákolja? Szerinted szeret téged ez az ember? Igy viselkedik aki szerelmes és fontos neki a másik? Az egy dolog, hogy mit mond. Mondani bármit lehet. Az a lényeg, hogy mit tesz meg a kapcsolatért. Abbol látszik, hogy mennyire fontos neki, nem abból, ami a száján kijön. Szóval gondold át, te tudhatod igazán, hogy tényleg mot várhatsz tőle, erdemes-e meg tovább vesztegetni rá az időd. Én mindenesetre eléggé halott ügynek érzem.
2018. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!