Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha belehaltok, annyira szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belehaltok, annyira szemét veletek a párotok, akkor miért nem megy a szakítás?

Figyelt kérdés

a párom mindig mindenhol megaláz

már veszekedtem vele sokat ezek miatt, volt javulás, csak átmeneti

szóval feladtam

de ha szakítanék nem bírnám ki

és így is nagyon szenvedek


2010. jún. 13. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
detto!mert geyngék vagyunk és nagyon köt minket a megszokás esetleg nincsenek barátain:) félünk a magánytól!
2010. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ez tényleg igaz

plussz a bnőim ráadásul alig várják mikor szakítunk, olyan rosszmájúak

asszem nekem ezért nem megy igazán, mert akkor megadnám nekik az elégtételt

2010. jún. 13. 12:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! Egy idő után úgyis el fogod felejteni,és akkor már nem fogsz szenvedni. De most így ameddig tart a kapcsolatotok,csak szenvedni fogsz. Na,melyik a jobb?
2010. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

:D behalok az ilyen lányokon...

azthiszem nem lesz most probléma a hétfővel, elég csak erre a kérdésre gondolnom :D

2010. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kár, hogy ilyen lány vagyok :(
2010. jún. 13. 13:00
 6/12 anonim ***** válasza:

nem olyan nagy baj az, elvégre a szemétládáknak is kell barátnő.

szerintem próbáld meg elfogadni, hogy egy eszköz vagy. mást úgy sem tehetsz, ha agyalsz rajta az csak még jobban fog ártani

2010. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon nagy +, igen, aki ilyen fos gyenge szar alak, az fogadja el a helyét.
2010. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gondold csak el mennyire szerethet Téged ha folyton megaláz meg fájdalmat okoz neked... És te ezt a pasit szereted... Na ne csináld már. Lépj tovább találd meg az igazi szerelmet és légy boldog!
2010. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

próbáltam már vele szakítani, de akkor rohan utánam, nem enged el és mindig ellágyulok

aztán megint kezd szemétkedni...

miért nem engedik el a szemétládák az eszközüket, hogy hagy éljen már boldogan a csóri csaj????

2010. jún. 13. 13:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra és szakíts vele, ne vedd fel a telefont, ne beszélgess vele meg semmi! Legyen büszkeséged, tartásod! Az már rég rossz ha támaszkodsz a párodra és egyedül képtelen vagy létezni. Ne légy kapcsolatfüggő! Az élet állandó változás, minden valamiért történik, de ha nem lépsz csak rosszabb lesz! Honnan tudod, lehet ez kell hogy megtaláld az Igazit:)
2010. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!