Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha belehaltok, annyira szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belehaltok, annyira szemét veletek a párotok, akkor miért nem megy a szakítás?

Figyelt kérdés

a párom mindig mindenhol megaláz

már veszekedtem vele sokat ezek miatt, volt javulás, csak átmeneti

szóval feladtam

de ha szakítanék nem bírnám ki

és így is nagyon szenvedek


2010. jún. 13. 12:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

utolsó, miért szakítson vele?

szerintetek egy normális srác összejönne egy ilyen lánnyal, akiben ennyire nincs tartás és önbecsülés, és hagyja magát kihasználni?

legokosabb amit tehet, hogy élvezi a kapcsolatot, márpedig élvezi, mert ha nem szeretné ezt a szerepet már az első alkalommal otthagyta volna...

2010. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

szóval mazochista vagyok

egyre jobb :(

2010. jún. 13. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!