Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni ez ügyben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ez ügyben? Melyikünk miben változzon, ha én nagyon érzelmes vagyok, a feleségem pedig nagyon komor velem?

Figyelt kérdés

Van egy feleségem és egy közös gyerekünk, aki 1 éves. A feleségem még gyesen van, ő olyan, hogy ha dolgozok, akkor az a baj, mert nem vagyok otthon, de ha otthon vagyok, akkor meg nem keresek pénzt. Velem sajnos nagyon ilyen, de szerintem mással nem. Legalább is nem tudok róla. A szexuális életünkön próbálunk változtatni, hogy kettőnknek jobb legyen. Apósom beszélne majd vele, de sajnos olyannak ismerem a feleségem, hogy nem csinálna semmit sem, csak vérig lenne sértődve. Amikor egyszer felmegyek egy kis időre az internetre, akkor jön az üzenete, hogy már megint csak telefonozok és nem csinálok semmit sem. Ha pedig mondom, hogy ő akkor is telefonozik, amikor a gyerekkel van, akkor én vagyok a rossz. És a legrosszabb az egészben az az, hogy csak neki lehet igaza és nekem nem, ezek mellett pedig sokszor próbál bűntudatot kelteni bennem és otthon annyira nem képes, hogy mondjuk a vacsit este berakja a hűtőbe. Ő alhat délután a gyerekkel, de ha én teszem meg egy fél órára a pihenést, akkor jön a bűntudat keltése és miután megvolt, hulla fáradtan felkelek és tovább dolgozok. Lassan már a munkahelyem rovására fog menni az otthoni létem és az otthoni munkám.

A kérdéseim fent vannak, a válaszokat pedig előre is köszönöm szépen!

Én 28/F vagyok, a feleségem pedig 27/N, 8 éve vagyunk együtt, 3 éve vagyunk házasok, ha ezek számítanak.



2018. ápr. 25. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
A #2 válasza pedig a lehető legrosszabb dolog, amit tehetsz, pontosan az ellentéte annak, amire ennek a kapcsolatnak szüksége van.
2018. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Megszületett a gyerek,innentől te papucs lettél,akit hajtanak dolgozni,nem hagynak nyugton.Bár lehet ez előtt is az voltál.Szépen a sarkadra állsz,és azt mondod : Édesem,azért dolgozok hogy el tudjalak benneteket tartani,ha fáradt vagyok akkor fekszek le amikor akarok,ha valami nem tetszik,ott az ajtó.Azért mert feleség,meg van gyerek ,ne tegyen már tönkre téged.Főleg manipulálással.
2018. ápr. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó 3: na pont ilyeneknek nem szülnék.

Milyen jó kis ferj/ tars tipus.

Otthon geccsolas a gyerekkel az olyan ku rva jo.

Es tegye utcara a sajat gyereket?

Kerdezo inkabb szedd ossze magad.

10es egy igazi pszichologus, tuti igy bant el a csaladjaval, vagy kitették és bosszús, vagy nincs is gyereke stb

2018. ápr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

13-as: két tizenéves fiam van, és soha eszem ágában nem volt elhagyni a feleségemet, mivel boldog vagyok vele. Valóban nem kerültem személyesen ilyen helyzetbe, mert a hullámvölgyek is smafu voltak a kérdező által vázolt roncshoz képest. És ennek köze van ahhoz, hogy a kérdezővel bármit meg lehet csinálni, egy jó társsal pedig nem. Az én ultimátumokat adó és betartó arcomat soha nem látta a feleségem, mert nem fajul odáig semmi.


Ezt a filozófiát már a kisebbik, judoka fiam is ismeri: az a legjobb, ha soha nem kell a tatamin kívül használnia a tudását. De mindez épp attól lehetséges, mert megvan neki.


Egy ember, aki tűri a mogorva, igazaságtalan, elutasító viselkedést, mást se fog kapni egész életében. Aki nem tűri, az nem fog. Ilyen egyszerű.


A kérdező még csak 28 éves, simán van reménye egy boldog házasságra, de nem a jelenlegi hozzáállásával, és 90% hogy nem a jelenlegi feleségével. Ne szarj be barátom, merj cselekedni.

2018. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül illetek egymáshoz. Két ennyire különböző ember. Fura, hogy eddig nem tűnt fel. Hogy nem passzoltok, lelkileg nem illetek össze, s csak most ébredtél rá.
2018. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!