Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom együtt tanul egy lánnyal minden nap?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy lány barátja az egyetemről, akivel minden nap együtt tanul, még akkor is amikor szünet van, csak akkor chatelnek...órákat. Előfordult már, hogy azért késett el a megveszélt takinkról, mert tanultak a csajjal. A múltkor a barátom mesélte, hogy a lány bőgve hívta fel, hogy fél meg fog bukni az egyik vizsgán. Van hogy egy fél napot együtt töltenek, mert tanulnak. A barátom mondta, hogy nem az esete a csaj, de ez nekem akkor is fura.

2018. ápr. 26. 11:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát én egyetemistaként igenis sokat tanulok, pedig nem orvosi vagy mérnöki szakra járok, de itt is kell tanulni, mert nem fogják csak úgy hozzávágni a diplomát senkihez sem... valamint ahhoz, hogy az a diploma érjen is valamit és ne csak egy haszontalan papír legyen, illetve majd ne úgy tekintsek vissza, hogy “ez x elvesztegetett év volt, semmi értelme”, ahhoz bizony tenni is kell valamit. Ez van. Azzal nekem semmi bajom nincsen, ha a párom sokat tanul, mert abszolút megértem, hiszen az ember alapvetően azért jár egyetemre, hogy tanuljon, ez fontos és ideális esetben még szeret is vele foglalkozni és én is szoktam. Valamint szerintem is tök hasznos, ha az ember együtt tanul valakivel (bár valaki pedig pont egyedül szeret). Én is szoktam, nekem segít, könnyebb, meg lehet beszélni, lehet segíteni egymásnak és szerintem motiváló is. Ezzel sincsen semmi bajom.


Ugyanakkor, ha azt látnám és azt érezném, hogy a párom előbbre helyezi egy barátját, mint engem és a kapcsolatunk vagy az együtt töltött idő rovására megy, akkor az már zavarna. Nem az tavarna, hogy együtt tanulnak és nem az zavarna, hogy másokkal is van programja és nem az zavarna, hogy lány, hanem szimplán az arányok. Az, hogy ennyi időt tölt vele, órákat chatelnek, folyton ilyesmiken jár az agya stb., stb....Akkor mégis én minek vagyok vagy ebbe hogyan férek bele? Én aztán abszolút nem az a típus vagyok, aki rögtön szexet vízionál, ha férfiről és nőről van szó, mert szerintem igenis van barátság két ellenkező nemű ember között és az együtt tanulásos dolog is működőképes stb., de megmondom őszintén, hogy ebben az esetben még nekem is megfordulna a fejemben, hogy most akkor mi van, ezek mit csinálnak, van-e köztük valami stb. Én biztosan leülnék és megbeszélném vele a dolgokat, mert az nem jó, ha az ember magában rágódik, aggódik, kitalál minden hülyeséget meg ilyenek. Le kell ülni és meg kell beszélni mindent.

2018. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak egyetemen nagyon jó fiu barátaim akikre nem pasikként néztem, hanem hímnemű barátnőkre akikkel nem a körömlakkozásról beszélek. :D

Egy szó mint száz, nem volt szexuális vonzalom és részükről sem (szerintem). Szóval szerintem no para.

Persze ellen példa is van nem kevés. Kérdés az a te párod hova tartozik, mennyire hűséges (ezt megbeszéltétek kerek perec hogy a hűségben mit vártok el egymástól? ne utólag legyen duzzogás)...stb

2018. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen együtt tanulják a biológiát különböző pózokba.
2018. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem az ilyen csávókáknak minek barátnő minek tart akkor téged.Ba.szd ki mint macskát sza.rni.
2018. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!