Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális és velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális és velem van a baj, vagy jogosan szólok érte hogy zavar? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

1 éve együtt élek a párommal aki 24 éves nő. Én magam 24 éves férfi vagyok.

Kiütközött az 1 év alatt egy pár probléma, viszont a tegnapi nap a csucspont.


Baromira zavar, hogy a párom okoskodik. Nem tudom szebben mondani. Ha valamit csinálok, vagy meg kér, hogy csináljak meg, akkor elmagyarázza, hogy mindazt hogyan tegyem. Akkor is, ha előzőleg 10 x megcsináltam már.


Féltékenységi rohamai vannak. Ha kolléganővel vagyok egy műszakban ( 2 fő/ műszak ) akkor másnapig semmit se hallgatok csak ilyeneket:

Na milyen volt ?

Elvoltatok?


Mindezt persze gúnyosan.


Szóltam ezekért. Persze ha szólok akkor nem is érdekli. Egy jól van És le van rendezve.


Tegnap felhívott amíg dolgoztam, hogy beszélnünk kell. Majd a tudomásomra hozta , hogy a laptopomon be voltam jelentkezve a facebookra és megnézte. Mivel üzenetet nem talált, mivel senkivel se beszélek és eszem ágában sincs megcsalni, ezért valahogy a fiókom aktivitasat visszanézte. Ott kiderült, hogy egy lánynak 2 db fényképet likeoltam. Azóta áll a bál, vérig van sértve...


Normális ez ??


2018. ápr. 27. 05:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem normális... a sztori első feléről az szitén nem normális apám jutott eszembe, nem bírta azt mondani, hogy cseréljek k egy konnektort, csak, hogy ide tegyem a csavarhúzót, meg arra forgassam....

de a másik rész meg totál elmebaj.

Mondjuk az se egészséges, hogy te is korlátoznád ilyen ártalmatlan női pletykálkodásban. Nem jó egy olyan párkapcsolat, ahonnan mindenki más ki van zárva.

2018. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem normális, de mivel még nem dobtad ki, ezért te ezt érdemled. Egy intelligens ember nem megy bele ilyenekbe...
2018. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalma és elindult egy úton, amin nem kellett volna.

Miért érezheti azt, hogy kevés hozzád? (az hogy gúnyolódik, meg bunkóskodik az csak az álca...belül sír, mert szenved, azt hiszi mással jobban el vagy).

2018. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért vagy vele pontosan?!


Én az első gúnyos beszólása utn kivágtam volna a fenébe. Ez a nő BETEG.


29n

2018. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!