Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy 10-es pasi csak később döbben rá, hogy a barátnője csak 5-ös? Kiábrándultság?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik olyan, hogy egy kifejezetten helyes, jó testalkatú srác idővel rádöbben a kapcsolatában, hogy a barátnője annyira nem is jön be neki? Testalkat, viselkedés tekintetében egyaránt. Pl. elkezdi zavarni, amit korábban észre se vett: a lánynak tokája van, csúnya a bőre, egyáltalán nem is tetszik neki az alakja, stb. vagy elkezdi taszítani mondjuk, hogy a lány előtte fingik, és ezáltal kiábrándul belőle mint nő?

2018. ápr. 27. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az említett hibáid szerintem olyan dolgok, amin legalább lehet változtatni. Pl. Én gyakran félek attól, hogy az arcvonásaim miatt talál kevésbé vonzónak valaki. Habár dicsér a barátom, és elmondása szerint nagyon szép vagyok, én mégis hamarabb észreveszem a hibáimat és attól félek, hogy egy idő után ő is “látni fogja”. Ez nem átmeneti hiba, mint a bőrhibák, ami még elmúlhat.
2018. ápr. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert valaki 5-ösnek látja magát, még nem jelenti azt, hogy tényleg az is vagy, hogy a párja is annak látja. Ha valaki valakit igazán szeret, akkor szépnek látja a másikat és számára az az ember a 10-es. Ha ilyen dolgok miatt valaki kiábrándul a másikból, akkor nem azért, mert valaki csak 5-ös, hanem mert nem szereti igazán. Ha meg nem szeret igazán, akkor meg mi értelme együtt maradni?!
2018. ápr. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!