Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok, hogy láttátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok, hogy láttátok?

Figyelt kérdés
A párom forgatta az instagramját, és a lementett képek között mutatott valamit, közben láttam a többi képeket. Megpillantottam, hogy az egyik barátnőmnek a képe is le van neki mente, amin a barátnőm egy térdharisnyában pózol tükör előtt meg egy másik képe, h hason fekszik az ágyban és a takaró félig van ráhúzva... Nem esik jól... Vagy csak túlreagálom? Elmondjam neki, h láttam?
2018. ápr. 28. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem mondd el, és győzd meg róla, hogy rajtad kívül egyetlen nő sem létezik a világon.
2018. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nagyon gáz, hogy a barátnőd képeit mentegeti le. Én beszélnék vele. Bár newm tudom mit fog összekamuzni, mert én is csak azokat a képeket mentem el, ami tetszik.


22/L

2018. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert végül is mindegy, h most mentegetés nélkül nézegeti, de mégis... Mentve van...
2018. ápr. 28. 11:18
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Őrjöngj, rikácsolj.

Majd elhagy, aztán találsz olyat aki semmi ilyet nem tesz.


Igaz ő majd egy “kityit jasssssszúú jesz, ész szokat fog majd cdak úty szöszmötöllni“

2018. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi Szmütyi. Neked már csak a neved mindent elárul rólad.
2018. ápr. 28. 11:18
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Rólad vannak ilyen képei? Ha nincs akkor pótoljátok. Amúgy rákérdezhetsz, hogy miért mentette le a barátnődről a képet, de magától ertetődő. Bejön neki és nem akarja, hogy elvesszen a szexi képe.

Az sem kizárt, hogy még előtted megvolt neki a barátnőd, nem tudom mennyi ideje vagytok együtt.

2018. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, vannak, csak en ilyen “intimebbeket” nem teszek ki a netre, privatkent vannak kezelve. 100%, h nem volt meg neki, mivel a lanyt az egyetemen ismertem meg es az orszag masik vegeben lakik.
2018. ápr. 28. 11:42
 8/14 A kérdező kommentje:
3. eve lesz, h egyutt vagyunk
2018. ápr. 28. 11:42
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Elmondanam, aztan kidobnam es keresnek egy felnott ferfit.
2018. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Exemnél hasonló volt a szitu, amnt rájöttem kivágtam a francba.


Ahogyan én sem csorgatom a nyálam más pasira, pláne nem a haverjaira, elvárom, hogy ő se tegye.

2018. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!