Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok, hogy láttátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok, hogy láttátok?

Figyelt kérdés
A párom forgatta az instagramját, és a lementett képek között mutatott valamit, közben láttam a többi képeket. Megpillantottam, hogy az egyik barátnőmnek a képe is le van neki mente, amin a barátnőm egy térdharisnyában pózol tükör előtt meg egy másik képe, h hason fekszik az ágyban és a takaró félig van ráhúzva... Nem esik jól... Vagy csak túlreagálom? Elmondjam neki, h láttam?
2018. ápr. 28. 11:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
komolyan nem gondoltal meg bele hogy ezekre a kepekre szokott recskazni?
2018. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért a barátnőd is megéri a pénzét:(
2018. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális férfi aki tiszteli és igazán szereti a párját nem csinál ilyet.. kiábrándító. Akármennyi szeretném én ott hagynám ezek után.

24L

2018. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

11. Igen, sajnos ez nekem is azonnal beugrott...

12. Szerintem itt nem a barátnőm a hibás. Miért?

13. Nem gondolom, h ez egy akkora ok lenne a szakitasra.


Tegnap megmondtam neki, h lattam, h milyen kepek vannak neki lementve es gusztustalannak tartom, h pont a baratnomrol is menteget le maganak kepeket... Hebegett-habogott, h egyik kepen csak az “outfit”-je tetszik, a masik kep meg, h onmagaban jo. Mondom, oke, neked hogy esne ha lenne egy izmos, jokepu haverod, en meg mentegetnem le a kepeit?! Azonnal besult, h hat nem tetszene neki. A masik, h egyfajta titkolozasnak gondolom, mivel nem lajkolja be, hanem sunyi modon lementi, amit senki sem lat.

2018. ápr. 29. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!