Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkossággal fenyegetőzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkossággal fenyegetőzés?

Figyelt kérdés
A "párom" öngyilkossággal fenyeget. Tönkrement a kapcsolatunk, volt rá alkalom hogy megütött, undorítóan beszélt velem, szülés után 2 héttel hasbaütött stb... természetesen fűt-fát ígér hogy megváltozik, de ez pár napnál tovább nem tart. Van egy 2 hónapos gyönyörű egészséges kisfiúnk. Nagyon nehéz. A vita onnan indult, hogy Édesanyámnál élünk, ahol ő nem érzi otthon magát... de nem örökre jöttünk volna ide, csak amíg nem sikerülne új házat venni. Azt mondta addig számítsak rá hogy ő ilyen lesz amíg nem költözünk el. Addig fajult a dolog hogy fenyegetőzni kezdett hogy kinyír anyámmal együtt, pedig anyámmal soha egy konfliktusuk nem volt, elás minket stb.. de közben van egy másik énje aki nagyon szeret engem... bele fogok roppanni idegileg, a szuleim latjak rajtam hogy teljesen kivagyok de nem tudjak miert... amioor elkuldom innen, akkor fenyegetőzik hogy felkoti magát, tenyleg megteszi, volt hogy el is indult és ugy hivott fel hogy a hurkot már megkototte... en pedig termeszetesen sirva hivtam vissza hogy ne tegye ezt. O pedig visszajott.. kertem segitseget a noveretol, elmondtam neki miket mond, azt mondta ra hogy biztos van oka es koltozzek vele ossze, majd megvaltozik.. persze.. hogy is koltozhetnek vele ossze?? A novere a sajat szajaval mondta, ha elhagyom biztos felkoti magat mert gyenge lelkuletu. Akkor miert nem segitenek rajta? Miert nekem kell istapolgatni es miert nekem kell ebbe tonkremenni? A vegen a novere azt mondta, en probalom a testveret lejaratni az o szemukben es ne legyek ilyen nagyszaju.. pedig mindent elmondtam neki hogy miket tett a testvere. Nem tudom mihez kezdjek, nem birnam elviselni egy eleten at, ha ő miattam lenne öngyilkos :(
2018. ápr. 30. 12:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

nem miattad lesz ongyilkos.

En a helyedben kipaterolnam anyam hazabol es minden kapcsolatot megszakitanek vele.

A gyerek lathatasat birodagon rendezd, es mondd el, hogy szules utan hasbautott es "kinyirassal" fenyegetett.


Es mielott jon egy uj kerdes, hogy miert megint a szakitast javasoljuk, leirom, mert ez pont az a helyzet. Aggreszivitas tolerancia nalam zero.

2018. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Istenem....tanuljátok már meg, hogy az öngyilkossággal fenyegetőzés csak manipuláció, hogy elérje amit akar! Aki öngyilkos akar lenni, az nem hív fel előtte, hogy megmentsd.

Nekem nagybátyám felakasztotta magát, és a kutyának nem szólt róla, tök véletlenül találtak rá, szetencsére időben. Senki nem tudott róla, hogy ilyet fontolgat. Szóval aki meg akarja tenni megteszi, aki műsort csinál belőle, az meg csak egy zsaroló barom. És most lehet csúnyát fogok írni, de ha megtenné se sajnálnám, legalább egy pszichopatával kevesebb lenne a földön.

Komolyan nem ertem miert kellett ilyennel gyereket vállalni, nem hiszem, hogy az utóbbi pár honapban derült csak ki, hogy egy agresszív, személyisegzavaros idiota. És a gyerekedből is ez lesz, ha ilyen körülmények között nő fel.

Térj mar észhez! Dobd ki a fenébe, ne foglalkozz a fenyegetőzéssel, csak azt nézd, ami neked meg a gyerekednek jó. És nektek az a jó, ha minél távolabb vagytok tőle.

2018. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hívd rá a pszichiátriát. Aztán vissza se hozzák.
2018. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

Ezt lelki zsarolásnak hívják...

Persze, te csak nyugodtan engedd kihasználni magad, üssön, verjen nyugodtan, hiszen "érzékeny lelkületű"... Elárulom, nem az, személyiségzavarban szenved.

2018. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Aki engem szülés után 2 héttel hasba ütne,saját kezemmel vágnám el a torkát.Kérdező te nagyon buta vagy azt kell hogy mondjam,szánalmas az egész sztori.
2018. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nàrcisztikus elmebeteg. Menekülj, komolyan. Nem lesz öngyilkos, csak zsarol. Ha kirakod majd, olyan terrort fog inditani, hogy azt fogod kivanni, bàr az lenne...
2018. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!