Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy barátnő hogyan vélekedne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnő hogyan vélekedne, ha a pasija nem szólna hozzá már vagy 3 napja, és elküldené neki Tupac Shakur-tól a "Hit em up" című dalt?

Figyelt kérdés

Mit tenne ilyenkor egy nő, kiakadna?


Amúgy itt a dal (aki esetleg nehezen boldogul az angollal, annak magyar felirattal)


https://www.youtube.com/watch?v=lt3hl9tMH0Q



2018. máj. 1. 13:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

"A kérdező kommentje:


Ti nők nagyon racionálisok tudtok lenni akkor, amikor nem vagytok érzelmi helyzetben, de amikor oda kerültök, a legnagyobb hülyeséget megcsináljátok. (bár tegyük hozzá, ez sok pasira is igaz :D) "



Te figyelj, én férfi vagyok és így is a legszánalmasabb dolognak tartom, amit valaha hallottam...


Komolyan nevetséges vagy, de miért nem csinálod, ha ennyire tudod, hogy mi jár a nők fejében ahelyett, hogy itt kérdezősködsz?

2018. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

De miért lenne szánalmas dolog? Mit szánsz ezen? Én téged tartalak szánalmasnak inkább, gondolom az a fajta pasas vagy, aki egy percre sem tud lazítani, hanem teljesen komolyan veszi a párkapcsolatokat, kiteszi szívét-lelkét. Szerintem ez a szánalmas. Ezzel a mentalitással apukám, a Római Birodalom idején nem igen vettek volna komolyan, szóval szerencséd, hogy megtették államvallásnak a kereszténységet, ami (sajnos) átöröklődött hozzánk is...


Egyébként meg miért ne kérdezhetnék?

2018. máj. 1. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!