Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hülyének néz?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk együtt, és ebből 3 éve együtt is élünk. Párom már olyan szinten leadta a dolgokat, hogy sokszor már nem bírom őt elviselni. Nem volt felhőtlen ez a 4 év amúgy sem. Családja állandóan fúrt és mart még ők is elfordultak tőle ( persze szeritem csak megjátszák, hogy ezzel bántsák vele. Amúgy sem törődtek vele.) Velem meg olyan langyos. Kaja szex az legyen, ha akarok valamit megveszi ezen felül semmi. Semmi hogy kitaláljon egy programot, vagy hogy intimebb legyen velem ( volt idő hogy szóltam neki, higy nem csak akkor kellene simogatni meg hízelegni, ha szexet akar). És most már hogy többet szólok neki zavarja. Még neki áll feljebb ha szólok azért hogy az igérgetés után nem folytatnia kellene mindent, hanem valamit tenni. Mert ő szeret és nem akar veszekedni. Most házvásárlás előtt állnánk, de. Megkérdeztem hogy mik a tervei velem. Két éve mondogatja az eljegyzést. Erre most benyögte, hogy lusta volt elmenni megvenni a gyűrűt. Akkor ezen kiégtem. Hiába mondom hogy ez megalázó, játsza a hülyét h nem érti miért . Meg ez miert fontos. Majd akkor ha meg lesz a ház . Mondom na persze. Utána meg már azt vágta rá majd szól, ha eldöntötte mikor akar elvenni (mert ennyi idő alatt már kellene tudnia mit akar). És másnap folytatódik minden. Az nem lehet ok mindente h ő szeret és hogy tapasztalatlan. 29 éves én meg 26. Elegem van belőle.
2018. máj. 3. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Minek panaszkodsz, amikor te valasztottad ezt a szart? Latod, hogy nem mukodik, megse valtoztatsz.
2018. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért halogatja az eljegyzést mert bizonytalan.

Én sem vágnék bele a közös házba amíg nem látom hogy mik a tervei velem. Mert a közös ház nekem nem elég terv.

2018. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

"Elegem van belőle."


És miért vagy vele?

2018. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha eddig nem kért meg, akkor nem is fog, és ő nem veled tervezi leélni az életét.

Az alapján, hogy te elviselni se tudod őt, hülye vagy, ha te viszont igen.

Tipikusan az a csaj vagy, akit nem érdekel, hogy mekkora xar lesz a házassága a következő 50 évben, csak a szép ruha és a nagy lagzi meglegyen.

2018. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Neketek ne legyen közös házatok, bár szerintem közös életetek se. Még most szakíts, mert később már nehéz lesz nulláról indulni mással, most még pont időben vagy ahhoz, hogy megtaláld a hozzád illőt, akivel kiépts egy jó kapcsolatot, amire lehet családot alapozni.


Ez egy rakás szar.

2018. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Ha ennyire rossz 4 év után ami azért nem olyan hosszú idő,akkor később se lesz jó.

Szakíts vele amíg nincs közös ház. Ami ennyire nem megy nem kell erőltetni.

2018. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a szart ti kevertétek magatoknak, megoldani is csak ti tudjátok... ilyen esetben nem biztos, hogy van visszaút egy normális, jól működő kapcsolatothoz. Attól már túlságosan eltávolodtatok.
2018. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!