Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem biztos benne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem biztos benne, hogy jó anya lennék, és ez kicsit rosszul esett. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Koszonom elore is akik vegig olvassak es varok minel tobb velemenyt...

Van egy ket eves kapcsolatom es

A baratom szerint nem biztos hogy jo anya lennek mert szerinte vannak olyan tulajdonsagaim amik nem a legjobbak ha valakinek gyereke van. De most ne gondoljatok itt semmi durvara. En viszont szeretem a gyerekeket szeretek torodni es gondoskosni valakirol, ezert picit rosszul esett tole. Es azt is latom benne, hogy akkor mi is az amit tervezunk hosszutavon. Meg nem vagyunk osszehazasodva, "csak" van egy ket eves kapcsolatunk, szeretjuk egymast.

Ebbol csak en csinalok gondot, tul aggodom? Vagy jogosan erzem magam kicsit rosszul?


2018. máj. 4. 18:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 22 eves lany vagyok, baratom is 22.
2018. máj. 4. 18:27
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerinted ő tökéletes apa lenne?
2018. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Még fiatalok vagytok nagyon szerintem a gyerek kérdéshez. Lehet hogy a barátod nem tud a gyerekekkel mit kezdeni. Elhiszem, hogy rosszul esett amit mondott.
2018. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Rosszul fogalmazott. Nem rossz anya lennél, hanem esetleg nem állsz készen rá. Szerintem így értette, csak rosszul fogalmazott. És ebben még talán igaza is van, ha így gondolta. Még fiatal vagy rá.
2018. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Látszik hogy a válaszolók férfiak. Egy nőnek jogosan esik rosszul az ilyen. Nekem is rosszul esett volna. Egyszer ha valami olyat csinál te is mond ezt neki.
2018. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Igazad van utolso. Mint az oviban. Huzzuk vissza a hajat. Nem gondolnam hogy bantasnak gondolta. Hasonlo tortent velem. Parommal a novere csaladjanal.voltunk latogatoban, ott mar van ket gyerek. Miutan hazajottunk utana mondta nekem, hogy ezt varta, ilyen legyek a gyerekekkel, mint aznap voltam. Mert eddig nem latta rajtam. A lenyeg ugyanaz. Addig valami mas vokt. Hianyzott. Ekkor harom eve voltunk egyutt. Es tudom en is, hogy meg nem valo nekem a gyerek. Eltelt meg ket ev. 34 hetes kismama vagyok. Izgatottan varjuk a kislanyunkat.
2018. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4. vagyok es nő. Sokan indulatbol nem fogalmaznak megfeleloen..
2018. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha erről a GYK-ra kell kérdést írnod ahelyett, hogy vele beszélnéd meg, akkor valóban nem kell még neked gyerek. Hiszen még magad is az vagy.
2018. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem még ő saját maga nem áll készen,csak ezt rád vetítette ki.

Amúgy nálam is és szerintem legtöbb nőben is benne van az anyai ösztön.Mikor megszületett a kisfiam valahogy megváltoztam..Sokkal felelőségteljesebb lettem,máshogy gondolkozom azóta.Ha róla van szó anyatigris lesz belőlem,ha valaki pl.bántja....Átértékalődik sokminden utána.Jó anya?Az pedig hülyeség.Mindent megteszek érte,miatta.De sosem tudhatod mikor vagy jó anya.Hogy amit teszel azzal mennyit segítessz,vagy éppen ártassz a gyereknek pl.a fejlődésben.Lehetne sorolni.Ezt nehéz lenne így kijelenteni.

2018. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszt!:) Kedves nem kedvesen szolo.. hidd el en aztan mindent megbeszelek a masikkal. Csak tudod mielott beszelek szeretek gondolkodni es mas velemenyet meghallgatni nem pedig csak a sajat igazamat mondogatni.. gratulalok a kisbabahoz:)
2018. máj. 4. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!