Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem biztos benne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem biztos benne, hogy jó anya lennék, és ez kicsit rosszul esett. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Koszonom elore is akik vegig olvassak es varok minel tobb velemenyt...

Van egy ket eves kapcsolatom es

A baratom szerint nem biztos hogy jo anya lennek mert szerinte vannak olyan tulajdonsagaim amik nem a legjobbak ha valakinek gyereke van. De most ne gondoljatok itt semmi durvara. En viszont szeretem a gyerekeket szeretek torodni es gondoskosni valakirol, ezert picit rosszul esett tole. Es azt is latom benne, hogy akkor mi is az amit tervezunk hosszutavon. Meg nem vagyunk osszehazasodva, "csak" van egy ket eves kapcsolatunk, szeretjuk egymast.

Ebbol csak en csinalok gondot, tul aggodom? Vagy jogosan erzem magam kicsit rosszul?


2018. máj. 4. 18:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%
Én is elkovettem ezt a hibat a barátnőmnél és ezt mondtam neki. Ő nagyon sokszor alkoholizált a barátnőivel és régebben nem gondoltam volna hogy változni fog. Nagyon rosszul esett neki és átgondoltam a dolgot és megbántam nagyon. Akkoriban meg korai huszas eveiben volt és persze hogy piázgatott és élvezte a szabadságot. Azóta megváltozott.
2018. máj. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mármint miféle tulajdonságokat miatt aggódik?

Nekem is vannak, amik nem a legideálisabbak, de azért van négy gyerekem, 32-14 között :)

2018. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretem párkapcsolatban a jogos szót használni. Inkább úgy mondom érthető, hogy rosszul esik, hiszen te bízol magadban.


Viszont nem lehet, hogy az ő aggodalma is "jogos"? Kérdezd meg miért gondolja így. Lehet, hogy történetesen igaza van. Gondolj bele ebbe, hogy lehet tényleg van hová fejlődnöd. Ugye nem mondtad el pontosan mire mondja ezt, csak a saját gondolataidat mondod, hogy semmi durva nincs. Oké... És? Te így gondolod, ő meg úgy, és erről semmit nem árulsz el nekünk. Attól, hogy valami bántó még lehet igaz. Én nem vetném el kapásból azt a lehetőséget, hogy van igazság a mondandójában. Kombinálni sem szeretnék, hogy biztos azért mondja ezt, mert valójában ő a felkészületlen, blabla. A biztossal kezdődő mondatoktól is kiráz a hideg, pont úgy mint a jogostól, tényleg tiszta ovi.

2018. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!