Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogy viseli hogy a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viseli hogy a párja egesz nap dolgozik? Kivagyok borulva.

Figyelt kérdés

Az en párom 8-22oraig dolgozik heti 4napot általában hétvégén is , most a héten 6ot... nagyon kiakaszt egy idegroncs vagyok ettol este haza esik es kb már alszik is reggel meg már rohan dolgozni , most például felhívott hogy vasárnap is dolgoznia kell mert munkatársa szabin lesz , én meg kiakadtam!

pedig nem akarom bántani de nehezen viselem


2018. máj. 4. 22:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Én a pénzre gondolok ilyenkor.
2018. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Megfizetik legalább? Te dolgozol?
2018. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Vendeglatozik 200at kap de túlórát nem fizet , igen dolgozom de en közalkalmazott vagyok fixen dolgozok 6-14 ig vagy 9-17ig hétvége szabad , igy en viszonylag sokat vagyok itthon , ő viszont szinte sosem
2018. máj. 4. 22:11
 4/24 anonim ***** válasza:
14%
Ha dolgoznál, nem agyalnál ennyit a hülyeségen. Az én párom vendéglátózik, 11-től van úgy, hogy hajnal 2-3-ig dolgozik, pénteken, szombaton meg hajnal 4-5-ig. Ez a szakma ilyen, tudtam, hogy mivel jár már akkor, amikor megismerkedtünk. Te nem tudtad, mivel keresi a párod a kenyerét?
2018. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Most is lassan haza ér tele vagyok feszültséggel de szeretem es nincs szivem csesztetni de közben meg annyira dühít hogy rá megy az életünk erre
2018. máj. 4. 22:14
 6/24 A kérdező kommentje:
De dolgozom én is kedves utolso , és igen tudtam hogy mivel jár a szakmája de attól még szar helyzet gondolom neked se jó....
2018. máj. 4. 22:15
 7/24 anonim ***** válasza:
7%

Mondjuk hagyd békén,hadd keresse a pénzt.

Én is rengeteget dolgozok mint fejlesztõ,van, hogy este 9-ig is,ha a pàrom kiakadna akkor ott az ajtó el lehet húzni szépen,ezért ismerkedek olyan nõkkel akiknek fontos a pénz is,direkt,és/vagy karrierista legyen.

2018. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nyilván lehet olyan nőket keresni akik boldogan szórják el a pénzed , aztan azt meg leszarják hogy azert neked mennyit kell meloznod ... én nem ilyen nô vagyok , nekem fontos a család az együtt töltött idô , amellett hogy tisztességesen dolgozok , de aki egesz élete minden percet vegig akarja dolgozni csak hajra!
2018. máj. 4. 22:45
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
Menj sportolni, az jót tesz majd az idegességednek
2018. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%

Akkor nincsenek is céljaid?

Gondolom azért wellneszezni,nyaralni szeretsz.


Ezek mind mind súlyos pénzek.


Nyilvàn a pàrodnak sok célja van,nagyobb kocsi,ház mondjuk.

Én nekem egyszer kezdenél el hepciàskodni,egyszer,utàna pakolhatsz és kereshetsz egy àtlag palit akinek mindegy a munka.

2018. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!