Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud takarékoskodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud takarékoskodni a barátom és miért nem akar velem utazni sehova sem?

Figyelt kérdés

Mindjárt nyár van én egész évben spóroltam,hogy tudjunk majd utazni. Horvátországba és Ausztirába szeretnék elmenni pár napra legalább. Már nézegettem szállás lehetőséget és hogy milyen helyeket szeretnék meglátogatni. A barátom is dolgozik. Kb ugyan annyit keresünk ő mégsem tud "spórolni",mert sok a rezsi stb. Szóval ment a kifogás. Nem érdekelt,mert úgy voltam vele én szívesen fizetem az utazásainkat,legalább ajándéknak is veheti tőlem . Kb egy hete kezdtem el neki mondani sűrűbben hogy akkor most komolyan úgy tervezzünk,hogy szeretnék menni a nyáron és megkértem,hogy az utolsó hónapok során próbáljon meg takarékoskodni kicsit. Tehát ne vegyen pl sört vagy nasit és semmi hülyeséget. Nem tudom mi a fenére megy el a pénze folyton. Csak annyit kéne neki összekaparni,hogy ha utazunk akkor ezt a pénzt tudja átváltani és ott költekezhet amire szeretne ,de annyim nincsen,hogy azért mindkét út során egyfolytában én fizessek mindenhol. Erre nem a köszönetet kaptam,vagy azt hogy hú ennek örülök vagy várja,hogy menjünk,hanem hogy miért megyünk külföldre ha Magyarországon még sehol sem voltunk. Nem láttam az országunkból semmit. De én nem akarok Badacsonyba menni vagy Hévízre meg parkokban sétálni..unom ezt. És sokszor beszéltük hogy megyünk,mondtam,hogy utazni akarok..eddig ő is azt mondta. Most meg,hogy én telhetetlen vagyok,nem érti miért vagyok bezsongva,ne tervezzek ennyire előre, meg minek? Inkább menjünk el majd a Balaton partra..ahova minden évben elmegyünk 100000000000000x és unom. Unom. Unom. Unom. Nem tudom mit csináljak még,mert szerintem ezek csak kifogások. Úgy érzem hogy őt zavarja,hogy én fizetném az utazásokat..pedig mondtam,hogy spóroljon. Külön élünk amúgy. Ti mit gondoltok? Érdemes ezt erőltetni? Vagy ha nem akar jönni..vagyis kifogásokat gyárt akkor menjek valaki mással? Beszéltem az öcsémmel meg két srác haverommal akik maguk tudnák fizetni az utazást,és azt mondták persze..mindenben segítenek..akkor együtt fizettjük a szállást stb. A hétvégén megvárom mire jut a barátom..de igazából kedvem sincs vele menni így. Mert mintha nem értékelné,hogy tervezni akartam vele utazásokat.

Ti mit gondoltok erről? Vagy én rontottam el valamit?


L/22 F/30


2018. máj. 5. 15:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk ő elég lusta is. És nem bántásból,de amióta együtt vagyunk elhanyagolta magát. Sosem volt izom agy,de fitt volt. Most meg...hízott kicsit. Persze tőlem elvárja,hogy vékony maradjak. Én az is vagyok. Nem mondta,hogy nem tetszem neki vagy maradjak amúgy ilyen,de áh. Kezdem unni ezt. Őt! És az elöző két barátom hasonló természet volt. Egyikük sem élt világi életet,nem csináltak kb semmit és unalmasnak tartottam ezt egy idő után.
2018. máj. 5. 15:48
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan, 22 éves talpraesett csajszi vagy, mégis mit akarsz egy 30-as pasitól, akinek még egy Horvátország is problémát jelent. Inkább menj az öcséddel és a haverjaival, sokkal jobb buli lesz.
2018. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha kedved sincs vele menni, akkor ne menjetek sehova. Ha mindig ilyen pasikkal vagy együtt magad okold.
2018. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,csak mint mondtam én nagyon úgy készültem,hogy a barátommal megyek. És ahogy ez egyre biztosabb lesz, ő annál jobban tartózkodó. Pedig előtte annyira azt mondta ő is hogy szeretne utazni,meg hasonlók. De ebből semmi nem lett. Korábban pl csak belföldön "kirándulgattam", de amikor anno más párom volt ő is...ez dejó meg hű de klassz lesz és amikor ott volt a lehetőség akkor már könyörögni kellett. A mostani barátom meg..hm..érdekes ez azért. A szüleimet akartam vinni ezután,de ők jártak ott és azt mondták inkább vigyem akkor a tesómat meg a barátaimat vagy aki esetleg még beis szálna a zsozsóba. Lehet jön a barátnőm is..de a párja visszatartaná,inkább együtt legyenek a nyáron. Én meg rühellem a hapsiját szóval mondtam őt nem szeretném látni!
2018. máj. 5. 15:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez az..hogy ilyenkor derül csak ki kivel vagyok. Mert előtte ők is akartak. A barátom is teljesen egyetértett velem,meg együtt beszélgettünk erről. Most meg..áh..mindegy..igen..ezért nincs kedvem vele menni. De azért jó lenne ha meggondolná magát. Azt nem tudja pl hogy nélküle is elmegyek és valószínűleg nemsokat leszek vele a nyáron,mert ha marad pénzem akkor még lehet tovább is maradhatunk :).
2018. máj. 5. 16:01
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
mennyire van savanykás lábszagod kérdező?
2018. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha 10 milla nettód lenne és bárhova eljuthatnál, akkor meg azt unnád. Ez a te bajod, nem az, hogy nem pont oda utaztok, ahova akarod. Neked valami más kell, nem az utazás, csak fogalmad nincs, hogy mi az.

31/f

2018. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért mert egy lúzer, vannak ilyenek, akik akármennyit keresnek, egyszerűen kifolyik a pénz a kezük közül és képtelenek félretenni. Most amit tehetsz.

A.,verzió: Elfogadod, hogy a barátod ilyen és vagy elmész nélküle tengerpartra, vagy nem mész külföldre és vele mész a Balatonhoz.

B.,verzió. Szakítasz vele és élvezed a szingli életet, vagy keresel olyat, aki jobban passzol hozzád.


Amit viszont semmiképpen NE csinálj, az az ,hogy nyaggatod, megpróbálod megváltoztatni és társai, ennek semmi értelme nincs. Vagy elfogadod olyannak amilyen mert így is szereted, vagy nem fogadod el, tehát nem is szereted, vagyis semmi keresnivalótok egymás mellett...


Mindig megdöbbenek egyébként hogy az ilyen lusta,igénytelen,pénztelkótyavetyélő lúzerek hogy képesek bárkit is találni maguk mellé. Míg ezzel szemben nekem bezzeg sosem jön össze egy kapcsolat sem, pedig keresek bőven pénzt, félre is tudok tenni és minden évben 3-4 külföldi útra elmegyek, minimum egy síelés, egy tengerpart és nem csak Európán belül.

2018. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom te anyádék nyakán élsz,ő meg albérletben.
2018. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
19 éves korom óta ALBÉRLETBEN élek két másik lánnyal. És dolgozom a saját pénzemből tettem félre mindig. Anya és apa meg az ország másik végében lakik és velük jóformán csak telefonon beszélek, egyáltalán nem élöskődöm rajtuk,nem lógok senki nyakán. A barátom meg a tesójával él és ott saját lakásról van szó,már kivan fizetve. Csak a csekkek vannak meg kaja ruha stb. Nekem sokkal nehezebb szerintem. Volt,hogy hó végére csak egy kiflire futotta meg kefirtre,mert a maradék pénzemet félreraktam ami most nem egy 10ezer hanem volt,hogy 30-40ezer forintot azonnal megspóroltam. És a barátom 1 évvel ezelőtt még a szüleinél élt ahol nem kellett semmit sem fizetnie. De jólenne ha kérdeznél és nem kijelentéseket tennél vagy feltételezgetnél.
2018. máj. 5. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!