Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális, ha nem vállal fel a férfi?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok vele, nem élünk együtt, bár sokat vagyok nála, ő is nálam. Ő: 52 éves ffi, én 46 éves nő. Ő elvált (plusz a felesége is meghalt válás után), én egyedülálló. Neki van egy 30 éves, férjezett lánya, nekem nem lett gyerekem. Azt hozzáteszem, hogy mindenki előtt felvállal, aki nem a családja: barátai, munkatársai,orvosok, az én családom, kézenfogva járunk strandra, plázába, étterembe, nyaralni, hosszú hétvégékre, vannak közös barátaink.

Egyedül 2 ember előtt nem vállal fel(aki pont a lényeg lenne): ez a lánya és a 85 éves anyja. Amikor megyünk valahova, mindig hazudik nekik, hogy ő hova megy. Megjegyzem normális a kinézetem, nem vagyok elhízva, sportolok, diplomám van, nyelveket beszélek, van saját lakásom, munkám, jó családból való vagyok-tehát kb. semmi szégyellnivaló. De még olyan szinten se hajlandó nekik említeni a dolgot, hogy egyáltalán bevallja van valakije: "figyeljetek, elmegyek 10 napra nyaralni egy barátnőmmel külföldre, nem komolya a dolog, ezért nem mutatom be nektek, de tudjatok róla, hogy van valakim". Tehát még ilyen szinten sem hajlandó beszélni velük erről. Vélemény?



2018. máj. 7. 06:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

én szakítanék.

egyértelmű, hogy nem vagy neki elég fontos.

ez rohadt megalázó.

2018. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
69%

biztos, hogy meghalt a felesége?



láttad saját szemeddel a sírját?


és ha igen, biztos, hogy az ő sírját láttad?

2018. máj. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt mas susmus van. En hasonlo helyzetben vagyok, mint a lany, csak en 22 eves vagyok, apa 49, a legutobbi no, akivel egyutt volt meg 48. Es mivel felnott ember vagyok, nem elek apammal, megvan a magam elete, parkapcsolata, akarmije, megmondom oszinten pont leszartam, hogy randizik egyaltalan. Milyen csaladba kene ot befogadnom? :D Semmiben nem hat az eletemre, viselkedni meg tudok. Ha meg az o lanya 30 evesen egy lazado 13 eves tini szintjen van, akkor ott vannak gondok...
2018. máj. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja az meg a masik, hogyha egy 30 eves not sokkent er es osszeomlasztja benne az apakepet, hogy egy 50-es ferfinek meg igenye van a tarsasagra es a szexre, akkor oda mar terapia kell :").
2018. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak kifogásokkal etet téged.Rákeni a saját gyávaságát az idős anyjára, meg az érzékeny lelkű lányára.Jól érzi magát veled, de pont nem melléd akarna elköteleződni, az is lehet soha senki mellé sem célja már ez.Ennyi a titok, ami a háttérben van.Nem kell a saját idődet húzni, ha így viselkedik.Jobban jársz, ha mást keresel helyette.
2018. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz, hogy a család nem fogadná el, hogy meglett, egészséges életű férfi létére van egy normális párkapcsolata, az marha gáz.

Felnőtt férfi, a gyereke felnőtt, családanya (gondolom), és képes így beszabályozni az apját?


Persze a párod korrekt veled, hogy elmondta, de b'szki, ennyi erővel akkor ő mondhatná meg a lányának, hogy "kislányom, akkor neked se legyen párkapcsolatod, vagy válás esetén ne legyen más férfi az életedben, mert nekem sem lehet anyád után".


Az anyja meg a másik. Amikor a fia beállított az első feleségével az anyjához, hogy bemutassa, akkor nem kapott szívbajt az öreglány, most meg kapna?


De egy helyen sántít a történet. Hogy írtad, hogy a barátoknak, munkatársaknak be vagy mutatva, mint barátnő. Nem fél attól, hogy valamelyik által eljut az info a lányához vagy az anyjához?

2018. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 peca1000 ***** válasza:
66%
Én édesanyám halála után kb. 5 hónappal győzködtem fateromat, hogy keressen magának társat az interneten. Tudtam, hogy egyedül rossz neki, és el fogja emészteni a bánat. Tanácsomat megfogadta és becsajozott.
2018. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"hogy a koromban még nőzhetek "


Mi van? 50 éves volt, mikor megismerted. Egy 50 éves temesse el magát?


Nekem kicsit kamunak tűnnek az indokai.


Egy normális anya inkább örül, ha a gyerekének jól működő párkapcsolata van.

2018. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
31%

Egyrészt, örülj, hogy nem kell a családdal kínlódnod, :-)

Másrészt meg ez az ember nem akar téged komolyan, csak szórakozik veled. Oké, jól érzi magát a társaságodban, meg minden, de annyira nem vesz komolyan, mint amennyire te szeretnéd. Kicsit önző is, csak az számít, hogy az ő kis komfortzónája meglegyen. Nem szeret annyira, hogy kiálljon melletted a családja előtt, csak kell neki valaki,és ez most pont te vagy. Lehet, azt várja, jöjjön egy jobb, vagy ki tudja.


Döntsd el, hogy elfogadod ezt így, és akkor minden rendben, ha nem, akkor pedig lépni kell tovább.


Egyébként ha véletlenül beszélsz a lánya egyik ismerősével, mondd el, hogy az apja barátnője vagy, biztosan vissza fog jutni a fülébe, vagy lehet, hogy már tudnak is rólad, attól függ, kis vagy bnagyvárosban élsz-e.

2018. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom teljesen normálisnak, hogy a számára két legfontosabb ember előtt nem vállal fel és pont nekik hazudozik. Érzelmileg nagyon függhet tőlük, talán ez a magyarázat. Ha esetleg a nem tetszésüket fejeznék ki, akkor a párod nem tudna mit kezdeni vele,vagyis nem állna a sarkára, hogy márpedig te vagy a barátnője. Fél felvállalni egy esetleges konfliktust.

A barátok, munkatársak stb teljesen más helyzet, nincs meg az az érzelmi kötődés, nincs az, mi lesz ha nem fogadnak el téged.

Azt egyedül te döntheted el, hogy meddig tűröd el, hogy lényegében kettős életet él.

2018. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!