Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális, ha nem vállal fel a férfi?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok vele, nem élünk együtt, bár sokat vagyok nála, ő is nálam. Ő: 52 éves ffi, én 46 éves nő. Ő elvált (plusz a felesége is meghalt válás után), én egyedülálló. Neki van egy 30 éves, férjezett lánya, nekem nem lett gyerekem. Azt hozzáteszem, hogy mindenki előtt felvállal, aki nem a családja: barátai, munkatársai,orvosok, az én családom, kézenfogva járunk strandra, plázába, étterembe, nyaralni, hosszú hétvégékre, vannak közös barátaink.

Egyedül 2 ember előtt nem vállal fel(aki pont a lényeg lenne): ez a lánya és a 85 éves anyja. Amikor megyünk valahova, mindig hazudik nekik, hogy ő hova megy. Megjegyzem normális a kinézetem, nem vagyok elhízva, sportolok, diplomám van, nyelveket beszélek, van saját lakásom, munkám, jó családból való vagyok-tehát kb. semmi szégyellnivaló. De még olyan szinten se hajlandó nekik említeni a dolgot, hogy egyáltalán bevallja van valakije: "figyeljetek, elmegyek 10 napra nyaralni egy barátnőmmel külföldre, nem komolya a dolog, ezért nem mutatom be nektek, de tudjatok róla, hogy van valakim". Tehát még ilyen szinten sem hajlandó beszélni velük erről. Vélemény?



2018. máj. 7. 06:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%
10-es: Előbb elváltak, utána meghalt a nő. Ilyet még nem hallottál? Ettől miért kellene, hogy össze legyen zuhanva a pasi annyira, hogy ne akarjon párt magának?
2018. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
12-es: Ha elváltak, nem TÖKMINDEGY?
2018. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

10-es, ha a házasság alatt halt volna meg a nő, akkor utána már nem tudtak volna elválni, ugye?

Komolyan, itt az emberek egy része szellemi fogyatékos?

2018. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy vicc és nem vagy ennyire buta és naiv....
2018. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Hú, próbálok válaszolni a közben feljött kérdésekre.

6 éve halt meg a neje, 10 éve elváltak. Igen, előbb elváltak, aztán halt meg az asszony. fordítva nem is lenne lehetséges ugye.

A 85 éves anyja már szoc. otthonban van, tudatánál van, de már a gondozónők kezelik. A feleségét, amikor fiatal korában bemutatta neki, akkor is majdnem infarktust kapott az anyja és végig gyűlölte a feleségét.

Tehát azt még megértem, hogy az anyja előtt titkol engem. Összeköltözést, házasságot nem tervezünk, jó ez így.

Az viszont rosszul esik, hogy ha megyünk együtt valahova, bárhova, hallom mit mond az anyjának és a lányának telefonon: mindig hazudik, hogy a haverokkal megy ide és oda-rólam egy hang se.

2018. máj. 7. 19:13
 26/28 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem bőven jó lesz ez így, látogató párkapcsolatnak, én sem költöznék össze. Közös gyereket nem akartok már, és Neked is megvan az egzisztenciád, szóval szerintem is jó így. Ha pedig kettőtök közt jól működik, akkor én (mivel összebatyuzni úgysem akarsz), a helyedben így már nem forszíroznám az anyja/lánya kérdést.

Ez legyen az ő baja/lelkiismereti gondja.

Egész más lenne, ha mondjuk fiatal harmincas lennél, családot akarnátok alapítani, stb.

Így ne rugózz rajta szerintem, élvezd, amit ki tudtok hozni belőle.

2018. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
A 30 éves lányának nyugodtan bemutathatna, az anyját lehet, hogy meg kellene kímélni a stressztől, de a lánya mindenképpen tudjon rólad, ha nem hajlandó bemutatni, mondjál fel neki.
2018. máj. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a felesége miatt....:( ez érthető.
2018. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!