Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha a barátom csak úgy kap a kolleganöjétöl ajándékot?

Figyelt kérdés
Részletesen leírva hogy mindig mondja hogy az ő területükön nem dolgoznak nők azt így szép apránként kiderülnek hogy de igen az az egy van most meg már kolléganője is van akitől csak úgy ajándékot kapott.egy hercegnős barbi babát.múltkor is mikor ez a téma volt felhozva poénból hogy biztos van ott valaki aki bejön és nyilvános területen felháborodva elkezd üvöltözni mert hogy ez már unalmas neki..Nem vagyunk házasok van egy közös kislányunk úgy van hogy lesz majd eljegyzés is a gyűrű is megvan már pár hónapja de semmi ilyenre nem is törekszik mert mindig van valami kifogása hogy most ez fontosabb az fontosabb ez ráér..Meg erről egy megjegyzése hogy de jó most akkor ezen is agyalhatok hogy vége legyen a hisztinek..ez nagyon szíven ütött..vélemény?
2018. máj. 7. 08:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem azon vagyok kiakadva mert nem köszöntött fel az csak egy figyelmesség lett volna az ő részéről velem szembe ha már le se szar egy ideje..főleg hogy még nincs 2éve hogy együtt vagyunk..a legnagyobb gond amit írtam az elején hogy hazudozik
2018. máj. 7. 09:37
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagytok együtt 2 éve, de te már szültél neki. Edd meg amit főztél...
2018. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
A kapcsolatunk elején én is féltékenykedtem a páromra igaz nekünk még nincs gyerek de sokat àrtottam azzal ha csak az egyik havernöjével beszrlgetett chatan .Akit ràadàsul régről ismert .Igaz egyszereltitkolta mikor családi ebéden voltam pàromék ês akkor felhivta a csaj akire kivoltam akadva és ezzel ő is tisztàban volt és mikor rákérdeztem ki volt az azt mondta hogy az egyik munka tàrsa és mikor megnéztem a teloját akkor a csajjal beszélt .Egyszer majdnem különlettünk e végett igy ràjöttem ha a pàromnak kellek akkor velem foglalkozzon és nem hisztiztem nem érdeklődtem hogy ki keresi stb és ezt egy idő utàn észre is vette .Akkor màr ő kezdett nyugtalan lenni hogy mi ez a vàltozàs .Ha szeret a pàrod akkor egyidő utàn ő is érdeklődni fog utsnad és figyelmesebb lessz csak a féltékenykedést hagyd abba .
2018. máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm s válaszod.:).

Az előző kommentelönek meg csak annyit üzennék hogy egy tirpák paraszt..edd meg amit főztél dolog..mindenkinek egyéni dolga ez a része hogy válalnak e gyereket vagy sem..főleg hogy nekem későbbiekbe már nem lehet ez is kockázatos volt mert beteg vagyok amit gyógyítani nem tudnak..És az hogy 2pár eldönti hogy igen akarjuk miért kell ilyet írni..lett egy csodaszép kislányom aki az életem és nem bántam meg.

2018. máj. 7. 10:17
 15/22 anonim ***** válasza:
70%
A düh a vétek leplezésére szolgál.
2018. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

Én azért elgondolkodnék ezen a kapcsolaton, ha ennyire nem érdekled, nem figyel rád, hazudozik, háborog... közös gyereketek van, de nem sürgős neki, hogy papíron is egy család legyetek szóval biztos vagy benne, hogy téged akar hosszú távon? És abban biztos vagy, hogy te akarod így ezt a kapcsolatot?

Lehet el kellene gondolkodni azon a verziónis, hogy egyedül neveled majd a gyereket. Vagy azért, mert az apja egy szép napon bejelenti, hogy lelép, vagy azért, mert rájössz, hogy ez így neked nem felel meg, és nem tűröd tovább.

2018. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Pedig ahogy a mellekelt ábra mutatja, igenis hamar jött az a gyerek.
2018. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%

2 éve vagytok együtt és van egy közös gyerek. Lehet neked nem jött túl korán, neki lehet hogy igen. Meg nem azért, de ki a franc kérdezi meg a párjától, hogy hány nő van a munkahelyén (én meg sem tudnám mondani) és hogy ki jön be neki?! Bocs, de ilyen hülye kérdéseken (vagy inkább számonkérés) én is kiakadnék, a francnak van szüksége arra, hogy 8 óra munka után még ilyenekkel fáraszd szerencsétlent.


Egyébként én pl.dolgozni járok be, pont nem èrdekelnek a kolléganők. Aki jó fej, azzal megiszom egy kávét munkaidőben, aztán ennyi. De ha a feleségem már huszadjára kérdezné meg, hogy kivel kávéztam ma, akkor lehet én is kiakadnék.

Az a nyomorult Barbie baba meg simán lehet egy munkahelyi poén is (pláne ha elmondta), teljesen felesleges összeesküvés elméleteket gyártani.

2018. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
41%
Az én férjem meg egyedüli férfi lesz az éjjel a füstölőben 3 dinka csomagoló lánnyal. 2 fiatal, és egy idősebbel. És egész héten. Most kezdhetek aggódni, hogy mi lesz ott? Mi lenne? Nyílván dolgozni fognak.
2018. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
41%

Áruld már el: te miért akarsz hozzámenni?

De komolyan!

Ez a kapcsolat már most egy kalap kaki, állandóan gyaluljátok egymást, nem bízol benne, ordítoztok az utca közepén... Ez a kalap kaki, amit életed végéig nyelni akarsz? Mert ez jobb má' nem lesz a papírtól se... csak rosszabb.

Minek fejest beleugrani egy nyilvánvalóan xar házasságba? Ezt élvezed, hogy tudsz állandóan balhézni és van okod ordítani? Panaszkodni szeretsz?

2018. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!