Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Szültem 2 gyönyörű gyereket, hozzámentem...a gyerekekkel foglalkozik velem viszont nem igazán. Gyönyörű volt a kezdet most viszont a váláson gondolkodom. A napokban rajtakaptam, hogy más nőket nézeget a neten, mikor beléptem rögtön kiikszelte. Azt mondta, hogy egy ismerős...ha tényleg csak az lenne, akkor miért a gyors kilépés? Én úgy érzem megteszek mindent, hogy működjön, de kezdek belefáradni.
2018. máj. 7. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
És mit mond olyankor?
2018. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

Oke hogy a nő fogyjon vissza az eredeti súlyára de akkor én is kérhetem a páromtól hogy pl borotválkozzon minden nap ahogy a kapcsolatunk elején tette?

Akinek nehany kg-tol elmegy a vágy ( nem 40kg pluszról beszélek!), ott bizony soha nem volt mély szeretet!!

Az hogy megnéz a pasi más nőket az teljesen normális, ha mindemellett érzékelteti h a saját párja is fontos, szereti, tetszik neki.

2018. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%
Én alapvetően nem 3-4kg ra gondoltam mert az tényleg nem kéne hogy számítson csak az a baj ezekkel a kérdésekkel hogy igazából fogalmunk nincs mi történt az elmúlt évek alatt értem ezt úgy hogy kinek hogyan változott a személyisége ami miatt esetleg félre ment a kapcsolat illetve ha férjed támad akkor az garantálható hogy rejteget vagy fontolgat valamit...főleg ha beszélni se akar róla...
2018. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

Olyan nincsen, hogy nem lehet megbeszélni vele.


Szólsz neki, hogy szeretnél beszélni a kapcsolatotokról, ez és ez a baj, így úgy kéne megoldani, ő mit gondol. Ha támad, akkor viszont közölném, hogy pakolja a holimját és menjen el, majd intézem a válási papírokat. Ha erre sem lesz normális, akkor tényleg beadom a válópert.

2018. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!