Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mitévő legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mitévő legyek a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együtt a barátommal , nehezen indult a kapcsoltunk, nekem ő egyáltalán nem jött be, mint barát eltudtam volna képzelni de mint pasi nem. Összejöttünk, adtam egy esélyt nekünk, nagyon szerelmes lettem belé, imádtam őt, sosem gondoltam volna. Viszont mindig is voltak problémáink a háttérben. Most is akkor is, de fel feljöttek. Nagyon szeretem őt, képes vagyok a hibáival is szeretni (nekem is van , jó sok) , viszont a jövőképünk teljesen más, ő vidék párti én pest párti. Egyikünk sem akar engedni nagyon, mivel annyi pénzünk nincs, hogy pesten vegyünk valamit, így valószínűleg nekem kell engedni. Mindegy ebbe bele is tudok törődni ha úgy van, bár tőlem azt ne várja el senki, hogy szeressek ott lakni, az muszájból lesz, kárpótol az hogy vele lehetek. Hitel kevés jöhet szóba, mert ő nem akar adós lenni a banknak...... hát én ezzel nem értek teljes mértékben egyet, sajnos szükséges rossz de elkerülhetetlen. A másik hatalmas gond, hogy közel 30-hoz otthon lakik, tipikus anyuci pici fiacskája, kivan nyalva a segge, önállótlan, mindig a szülei az elsők.... na mármost nekem oda kellene költöznöm x évig amíg összeszedjük magunkat egy külön otthonhoz. Nagyon rendesek a szülei velem is meg minden de megmondom őszintén nekem nincs kedvem majd versenyezni meg kiosztani mindenkit, hogy hahó emberek itt változtatni kéne, na meg jogosom sincs, nem az én családom, nem az én otthonom. Egyelőre külön élünk, külön településen is, mindenki ahol szeret, de azért előbb utóbb illene összeköltözni ha akarunk valamit egymással az életben. Nem tudom mitévő legyek, én azért szeretem őt meg tudom illetve ismerem ha nincs otthon nem ez van. Albérletbe nem hajlandó jönni mert kidobott pénz, ok ezt meg is értem valamilyen szinten. Én elvagyok keseredve, hogy amúgy lenne egy relatíve jól működő kapcsolatom ahol szeretjük egymást, de a körülmények.... az nem jó. Nem merem neki felvetni ezt az egészet, mert amúgy is azt érzi, hogy túl sok az elvárásom (ez sztem alap de csak az én véleményem) , és nekem semmi sem felel meg. Nagyon sok mindenben változott miattam, a külseje teljesen más, ad magára, nemcsak úgy hogy jóvan az csak kényelmes legyen , szóval külsőre abszolút most kezdett el tetszeni. Nem akarom ezt éreztetni benne. Ti mit javasoltok? Kérem mellőzzétek, hogy mit keresek még mellette meg szakíts... meg ilyenek. Én kiállok a döntésem mellett és igyekszem átvészelni a hullámvölgyeket is, de ha hosszú távon nem megy akkor elfognak válni útjaink. Félek a szakítástól, a rengeteg közös emlék, a terveink meg minden.
2018. máj. 8. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehany ember direkt teszi tönkre a sajat eletet.


Te is ilyen vagy.

2018. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát egyáltalán nem mozgatott meg, ráadásul a szülőkkel is él és ennek ellenére összejöttél vele?

Nekem ez már sántít.

Ilyet normális ember nem tesz.

Azt már most megmondom neked, ez a csávó sehova sem fog menni.

Te azt nem veszed észre, hogy ez nem hullámvölgy, hanem személyiség.

2018. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legnagyobb hülyeség más szüleihez költözni,csak a gond van belőle.Az meg még nagyobb hogy akaratod ellenére belemész abba hogy ott élj ahol nem akarsz,főleg ha hitel is lesz a házon,és közös lesz,mert ha tiplizni akarnál,nem lesz egyszerű menet.
2018. máj. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmetlen kommenteket, direkt kértem azt amit lent. Attól még, hogy vannak időszakok amikor ezt érzem attól még működhet a kapcsolatom. Sztem egy pasi és kapcsolat sem tökéletes, és mi nők sem, szval azt keresni felesleges, erre már rájöttem sok év alatt. Az odaköltözés meg szükséges rossz, tudom hogy ez a legrosszabb de az én szüleim messze laknak. Nem nagyon tudok mit csinálni, csak drasztikusan bekeményíteni a barátomnál.
2018. máj. 9. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha a sajat tortenetemet olvastam volna.. Es az utolso hozzaszolasoddal is nagyon egyetertek, en is igy kozel a 30hoz, es jopar kapcsolattal a hatam mogott jottem ra, hogy a mai kapcsolatok rakfeneje a tokeletessegre valo torekves. Nincs olyan. Ezt szajkozzak mindenhol mindenkibe, hogy ne add alabb a tokeletesnel, dobd el ami nem mukodik, majd lesz masik stb stb. Itt vagyok 30evesen, jopar kapcsolattal a hatam mogott, sokaig sajnos en is ezekkel a nezetekkel eltem, es el is dobtam, amit nem mukodonek veltem. Hat ettol sajnos en most nem vagyok boldog. Az utolso parommal voltam nagyon hasonlo helyzetben, bar o fiatalabb volt nalam par evvel. Nekunk sikerult osszekoltozni az en hazamban, de nem tartott sokaig az egyutt elesunk. Sajnos nem voltam kepes toleralni az eletkeptelenseget, amit ugye az otthoni neveltetesbol hozott. Rengeteget martuk egymast, es ez tonkrevagta a kapcsolatot. Utolag ugy latom, hogy nagyon rosszul kommunikaltam, es ha maskepp alltam volna dolgokhoz, ez egy mukodo es fejlodokepes kapcsolat lehetett volna. Csak en megoltem. Es igen olyan nincs, aki tokeletes! Viszont azt nem tudom elkepzelni, hogy barmikor barmilyen indokbol is hajlando is lettem volna hozzajuk koltozni. Bar en 20eves korom ota egyedul elek, sajat hazban, ugyhogy nalunk a lehetoseg adva volt, ha nem lenne sajat haz, nos akkor nem tudom mit tennek.. Bar eselyes, hogy csaladdal osszekoltozni akkor sem lennek hajlando, ez mar olyan kompromisszum lenne, amit nem tudnek megugrani. De te mar eldontotted ezt, es ugy latom meg is bekeltel a gondolattal. Te is tudod, hogy nem lesz egyszeru, de sok sok turelemmel es szeretetteljes kommunikacioval (ez a legfontosabb) megoldhato
2018. máj. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!