Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnénk, ha nő a bizalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnénk, ha nő a bizalmatlanság? Ezek az tünetek, jelek:

Figyelt kérdés

28F-19L, kb 2 éves kapcsolat.


Munka miatt kb csak havonta találkozunk, és az utóbbi időben egyre bizalmatlanabbak kezdtünk lenni egymással, főleg én, pedig régebb megbíztunk gond nélkül egymásban. Volt még régebb is ritka találka, de nem éreztük széthúzó erőnek, viszont most valamiért túlságosan úgy érzem, hogy olyasmiket csinál a barátnőm otthon, amiket nem kéne és hogy nem jó irányba haladunk.


- szűkszavú a tevékenységeit illetően

- jóval kevesebbet érdeklődik felőlem, hogy mi van velem, hidegen hagyja, nem jegyez meg dolgokat

- ha pl neten küldök offline dolgokat, vagy kérdezek dolgokat, amiket tudni akarok, mintha vakfoltjában lenne, alig reagál, elfelejti, nem érdekli

- van egy régi barátnője, akivel viszont igen sokat dumálnak neten, sokszor "helyettem is"..

- de nekem csak hébe-hóba válaszol, ha neten beszélünk, és szűkszavúan (mondjuk régebb is szűkszavúbb volt)

- inkább fiú haverjai vannak, akikről ugyan beszél néha, de szűkszavúan. Ez engem idegesít, főleg a szűkszavúság része, de hát "gyerekkori barátok, akiktől én ugye nem akarom eltiltani".

- néha meg félreérthető, kellemetlen helyzetek is kialakulnak,

- ha meg szembesítem, akkor meg van sértődve, hogy én nem bízok meg benne:

- néha nem lehet utolérni telefonon egész estig, múltkor is állítólag barátnőkkel pizzáztak, és nem akart telefonnal babrálni, mert majd felhív, mert rászóltak a barátnői is, hogy ne mind telefonozzon olyankor - pedig utánaszámolva kiderült, hogy ez pont egy ilyen délutánon történt, amikor nem tudtam én utolérni, tehát valaki mással üzenetezett, miközben nekem annyit se reagált, hogy "pizzázunk, majd később beszélünk".

- furcsább viselkedését ráfogja szétszórtságra, és hogy kimerült vizsgaidőszak miatt.


- észrevettem, hogy valaki(k) azzal etetik otthon, hogy én kitudja mit csinálok a távolban, és hogy majd úgyis csak átverem,

- és mind a tőlem független terveket reklámozzák neki, amik utóbb inkább tetszenek neki, mint a régebbi közös terveink.

- meg állítólag folyton unszolom a vizsgáival kapcsolatban, és fárasztom vele, közben én csak segíteni akarok neki és motiválni.

- állítólag szeret, és ez sokszor látszik, érződik rajta, de ritkább, hogy érzem is ezt, hiába mondja és látszik.

- néha meg azzal tudjuk le az egymás iránti nyűgös viselkedésünket, hogy hiányozna egy jó kiadós szex végre.


Ti mit gondoltok erről? Mit tennétek? Nem akarom se túlreagálni, de hülyét sem akarok csináltatni magamból.



2018. máj. 8. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép kis lista, most halljuk a te hibáidat 😂
2018. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, kicsit tény, hogy hosszú lett, minél pontosabb képet szerettem volna alkotni a helyzetről. Így is kitudja, milyen félreértések születnek közben.

Ott van az is a listában, hogy neki milyen baja van velem. Ott van még pluszban, hogy idegesíti, hogy "mindig okosabb vagyok" és mindig igazam lesz (nem erősítem az igazamat, csak simán engem igazol vissza az élet) - koromból fakadóan gondolom, és ezt nehezen veszi. De a bizalmatlansággal kapcsolatban kb ennyi. Még az, hogy miért mind bizalmatlankodok.

2018. máj. 8. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
A megfogalmazasból, összeszedettsègből lâtszik, hogy korodat is meghazudtolva, komoly gondolkodàsú, rendes fiatalember vagy,aki hasonló èrtelmi ès èrettsègi szintű nőt szeretne, közös tervekhez. Baràtnőd viselkedèsèből làtszik, hogy ő egy àtlagos 19 èves, aki felnőttnek hiszi magàt, pedig gyerek, gyerekes mèg. Nem illetek össze mert nem vagy vele egy szinten. Ez okozza a gondokat :(
2018. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 26 éves felnőtt férfiként összejöttél egy 17 éves kislánnyal.Mondjuk a felnőtt itt már számomra kérdőjeles.

Havi 1 találkozás az nem párkapcsolat.

Nem is mondok többet...

2018. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Ő 18 volt akkor. Nem az első 9 év korkülönbség a világon.


Eddig nem voltak különösebb gondok ebből.

2018. máj. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!