Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek ha minden nap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha minden nap, hetvegen is fejetek csak este jarna haza?

Figyelt kérdés
Es vacsora utan is alig van a gyerekkel, alig akar beszelni velem. Miert fontosabb a tv es a telefon ? Hogyan valtoztathatunk ezen ?
2018. máj. 9. 12:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, ferjetek
2018. máj. 9. 12:04
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ti, hanem ő. Neki kell változtatni, de amíg nem fogja fel hogy ez hová vezethet addig úgysem fog változtatni. Akkor meg már lehet késő is lesz.


Saját esetemben nem tv és telefonozás, hanem számítógépes játék "függőség" volt. Miért? Mert rohadt kényelmes volt a napi robot után fáradtan odaülni és játszani. Napi 10-12 órákat dolgoztam hulla fáradt voltam, ez meg marha kényelmes volt és szórakoztató. Mit kellet volna tegyek? Munkahelyet váltani, kevesebb, könnyebb munkát végezni amitől marad energiám a családra. De ezt nem mindig olyan könnyű, persze tudom. Én ebben látom a problémát sokmindenkinél, mindenki rohan, kapar, keményen dolgozik, aztán ezekbe a dolgokba menekül....

2018. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szex volt azelőtt, hogy a férjed felvette ezt az életformát? Na ezen érdemes előtte elgondolkodni.
2018. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, es mielott ezt szeretne, csak akkor nagyon kedves. Holott ilyennek szeretnem hogy jo legyen velem mindig, erezzem hogy szeret.
2018. máj. 9. 12:55
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nalunk ugyan ez van! Sajnos tudom az okat...irj ram!
2018. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van neki mas!
2018. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs neki mas, erre nagyon ideges ha megenlitem
2018. máj. 9. 13:35
 8/11 anonim ***** válasza:
7%

Pont ez a bizonyíték, h bedühödik a témára.

Szerintem megcsal.

2018. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
Ha ideges, ha megemlíted, akkor ,ár biztos megcsal.
2018. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy házas férfi hogy a bánatba tudná megcsalni a feleségét??? Erre csak két opció lehet, vagy eszméletlenül durván jó néz ki, vagy kő gazdag. Kedves kérdező! A férjed melyik kategóriát képviseli? Csak hogy lássunk mi is tisztán.


Fordított esetben ha egy nőnek csak egy csettintés, és férfiak tömkelegéből válogathat kedvére. Szóval nekem ez a "megcsal a férjed" felvetés nem állja meg a helyét. Esetleg...esetleg ha fizetős külsőshöz jár. Na az még lehet megoldás!

2018. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!