Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom fél éve két hete derült ki, és azt mondta megbocsájt persze akkor mar szaladtam utaná sírtam . Egyebkent egy csók történt semmi több de azóta nem ert hozzam azt mondta ez idő hogy monddjam el neki hogy nekem is ez mar nagyon fáj?

Figyelt kérdés
úgy beszél velem mint egy kutyával mindennek elhord nap mint nap 4es fel éve vagyunk egyutt nem tudom küzdjek érte értem hogy én hibáztam de kezd nálam is betelni a pohár szerintetek ezt hagynom kene ez normalis?
2018. máj. 10. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mind a ketten hibásak vagytok. És szerintem nincs értelme együttlennetek. Te megcsaltad, amivel elárultad őt. Ö viszont azt mondta megbocsát, mégsem tette.

Azok után, h egyikőtök se tartja tiszteletben a másikat, nem hiszem h van értelme ennek.

2018. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

Ti betegek vagytok... Egy csók nem nagy dolog? Fuhh, inkább leszek egyedül mint olyan nővel aki szerint nem nagy cucc mással csókolózni kapcsolatban. Hányok.


A srác meg csak azért van a kerdezovel, mert osszetort a bizalma, ugy erzi, hogy szorakoztal vele, ezért most vissza akar vágni, de ezt nem érdemes hagyni. Mindketten rosszul csináljátok

2018. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19%
Három és fél éve nem nyúltam a páromhoz, mert megcsalt. Együtt vagyunk...
2018. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem meg itt más is van.

Ott nem csak egy csók volt....

2018. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!