Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vette fel a telefonját ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vette fel a telefonját ha kerestem és később is csak annyit mondott, hogy töröljek a képeimből a netről?

Figyelt kérdés
A barátaimmal 5 napra kijöttünk Balatonra. A barátom nem jött,mert ő dolgozik és nem tudott szabadságot kivenni, meg én is mondtam neki,hogy a barátaim nem azok a típusu emberek akik nyitnának felé vagy amúgy egy új emberhez akit nem ismernek. A barátommal fél éve vagyok együtt. És csak felszínesen ismerjük egymás barátait. Nekem például kimondottan ellenszenvesek a haverjai, mindegyik önteltnek tűnik meg túl nagy szájuak és úgy beszélnek mint a kocsis..de amíg a párom nem ilyen nem zavar az egész. Szóval most ide nem jött velem. Csak este szoktunk beszélni telefonon. De tegnap hiába hívtam többször is nem vette fel. Később is csak egy üzenetet írt,hogy nem akarok törölni a facebook képeimből? Minek ennyi kép a barátaimmal? Nos, nekem 5 képem van ahol a barátaimmal vagyok. Meg van 3 profilképem. Semmi más nincsen. Megjelölés van nagyon sok. Amin rajta vagyok képeken másokkal. És sok fotó készült a kiruccanás során. A barátaim is raktak fel ezeken vagyok megjelelöve és gondolom látta akkor a barátom is. Vannak fiú barátaim is. Két barátnőm jött meg a barátjuk, de ők is a barátaim és két srác barátunk van még itt. Nem tudom mizavarta a páromat, mert ők a barátaim és szerintem semmi rossz nincs abban,hogy velük vannak képeim. Kérdeztem,hogy miért zavarja? De semmit sem válaszolt erre. Gondolom most dolgozik és azért nem írt vagy hívott még. Szerintetek miért szólhatott nekem? Az is fura,hogy nem telefonáltunk az este.
2018. máj. 10. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Tehát nyíltan kijelentetted, hogy nem baj, hogy nem megy, mert akik számítanak azok úgyis ott lesznek.

Vajon mi baja lehet ezek után?

2018. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szóval oké, h nem tudott szabit kivenni, de lényegében te kijelentetted/ éreztetted, h "nem is baj, mert úgysem ismeri a te barátaidat és az milyen már" dolog... Nos, miért ne ismerhetné meg a barátaidat? Ha tényleg normális haverok lennének, akkor ragaszkodnál ahhoz, h megismerje őket, h lássa, h kikkel lógsz együtt. "Nekem például kimondottan ellenszenvesek a haverjai, mindegyik önteltnek tűnik..." --> TŰNIK. Különbség, h azok-e vagy csak egy első benyomás. Elég hamar ítélkezel, h nem is ismered őket.
2018. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
De ezzel a felfogással ő hogyan legyen az életed része? Gondolom rosszul esik neki, hogy mások fontosabbak neked mint ő
2018. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Hát már az a hozzáállás elég tahó sztem, hogy "a, a barátaim akkora tahók, hogy nem nyitnak máűsok felé, ezért milyen király, hogy nem tud lejönni a párom". Eléggé úgy tűnik, hogy a haverjaidat nagyobbra tartod, mint a párodat. Ha nem így lenne, nem ÖRÜLNÉL ennek, hanem igenis törekednél rá, hogy megismerjék. Gondolom, tettél ilyen megjegyzéseket is. Akkor meg nyilván olaj a tűzre az is, hogy ő ott gebed a munkában, te meg nyalod a haverok talpát és össze-vissza rakod fel a fotókat. Párodról egy fotód nincs fenn facebookon, a haverokról meg több is. Pedig nem két hete ismered.


Hát gondolom várja, hogy magadtól jöjj rá, és ne legyél akkora gyök kettő IQ-jú, hogy magadtól nem tudod, vagy ha igen, akkor ne játszd a hülyét.

2018. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
40%
Remélem lesz annyira tökös a párod, hogy kidob a francba.
2018. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Húha,nekem ilyet mondana valaki akkor kb soha meg se akarnám ismerni a barátait.

De már első sorok után azt éreztem,hogy ha Én lennék ugyanebben a szituban,a kapcsolatom ott halt volna meg. Nekem nagyon fontosak a barátaim , mivel nekik is én,ezért ott kezdödik,hogy nincs ilyen,hogy "nem nyitnának felé".

Te pedig még támogatod is őket ebben.

Mivel neked meg az ő barátai nem szimpik ezért számomra kuka a kapcsolat. Ez egy örök konfliktusforrás lesz.

De ti tudjátok,ez csak az én álláspontom.

2018. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sokat találkoztam a barátaival,de nem tudtam velük sok mindenről beszélni,meg nem is akartam őket igazán megismerni mert úgy voltam vele azok a barátom barátai,sose tudnék nekik annyira megnyílni mint a saját barátaimnak..az én barátaim meg egyszerűen olyanok,hogy távolságot tartanak és inkább csak kérdeznek a páromról, néha találkoztak, de ennyi. Ők annyit mondtak, jöhet ha szeretne, de nem tudják jól érezné-e magát,mert ők nem ismerik annyira stb. De amikor erről meséltem egyáltalán nem zavarta,remélem mondta volna ha mégis baj van ezzel. Nem tudom,ha nem mondja vagy ha mást mondd..akkor..
2018. máj. 10. 17:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja értem..hát nekünk soha nem volt ebből konfliktusunk. Majd biztos elmondja mit hogyan értett. Csak kíváncsi vagyok mit mondd. A barátommal is van kép mobilfeltöltésekben,de csak 1. Ő nem nagyon szereti ha fotózzák.
2018. máj. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!