Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm sosem veszi fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm sosem veszi fel a telefonját. Hogy tudnám megértetni ezt vele?

Figyelt kérdés

Nem lehet SOHA elérni telefonon, és ez óriási feszültséget szül közöttünk. Hiába hívom 10x, nem veszi fel. Soha. Ha épp késik valahonnan, nem veszi fel. Ha meg szeretnék vele beszélni valamit, nem veszi fel.


És állandóan neki áll feljebb. Hogy dehát ő villamoson volt, meg amúgy is jött már, meg mondta hogy lehet késik stb. Nem érdekel. Ha hívom vegye fel.


Amúgy tudom miért csinálja ezt: mert nem meri felhangosítani. Fél, hogy emberek között hangosan megszólal a telefonja.


Kértem én már szépen, kértem csúnyán. De elegem van. Most is megbeszéltük, hogy találkozunk. Oké lehet közbejött neki valami, de már fél órája hívogatom és semmi.


Válaszokat köszönöm!



2017. okt. 2. 18:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Egy darabig ne hìvd,ès ha ő hìv csinàld ugyan azt amit ő.Add vissza
2017. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Sms
2017. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Én ugyan fel szoktam venni a telefonom, amikor hívnak, de begolyóznék, ha valaki telefonon akarna velem beszélgetni, gyűlölök telefonálni, ha muszáj, akkor max 1 percben lerendezem, egyébként meg ne hívogasson csak úgy cseverészni senki.


Egyébként ha már sokszor megbeszéltétek és nincs semmi változás, akkor klasszikus "megszoksz vagy megszöksz" a helyzet. Egyébként milyen barlangban él a leányzó, hogy nem ismeri a rezgés funkciót?

2017. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
En mondjuk a nő oldalan vagyok pomt azon gondolkodok hogy kidobom a telefonom ff
2017. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
Csakvazert vanhatha elerhetobblettem volna a nők szamara nem lett igy se kapcsolatom ugyhogy nem valt be igy meg csak arra jó hogy nyektessenek
2017. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Plusz arra hogy a hekkerem nézzenek ahogy kitörlöm a wcn elismerem hízelgő ha hölgy hekker kukkol
2017. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6%
Ha meg férfi akkor meleg és nem kivanots zaklatokent törvényt szeg
2017. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

"Hiába hívom 10x, nem veszi fel." - Én sem venném fel...


Amúgy nem lehet, hogy te is mindig ráérzel a nem megfelelő időpontokra, amikor valamiért nem tudja felvenni? Én pl. tömegközlekedésen nem hallom, ha hívnak telefonon, mert zajosak a járművek, pl. apám mindig ráérzett, mikor vagyok úton, és csak utólag láttam, hogy hívott, megbeszéltem vele, hogy x időintervallumban utazok, nem fogom hallani, ha valamiért hívni akar telefonon, azt előtte vagy utána tegye. Egy idő után ez már nem jelentett problémát.

2017. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, de kivagnalak a helyeben. Nem a tulajdonod, hogy akarmikor a rendelkezesedre alljon, tomegkozlekedesi eszkozon en is fogom es kinyomom, ha valaki hiv, mert nem fogok harom ember kozott dumalgatni. Inkabb irok, vagy visszahivom ha leszalltam.
2017. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt látom, hogy nem az a problémád, ha a baratnőd utazás, vagy valamilyen oknál fogva nem tudja felvenni a telefonját. Hanem az, hogy soha nem veszi fel. Ez mondjuk számomra is furcsa viselkedés, mert mondjuj leszállt egy járműről, akkor megnézhetné a telefonját és visszahívhatna, vagy üzenetet küldhetne.
2017. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!