Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan tényleg ott tartunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan tényleg ott tartunk hogy a nők tartják el a férfiakat, férfiak használnak ki nőket anyagilag?

Figyelt kérdés
Itt is a kérdésekben nagyon sok ezzel kapcsolatos dolog van ( nem fizet,nem akar menni sehova,sóher,nem vesz semmit,kiadásokba nem tud beleadni,odaköltözik a nő családjához,vagy a nő nyakára ingyen és bérmentve,hosszan lehetne sorolni).A való életben is szinte sok esetben ezt látom .Magam példáját ha csak nézem,nekem semmi vagyonom,albérletben élek,de már itt is megjelennek a képben olyanok,akik azt gondolják,hogy ha elhint olyan szöveget hogy van 2 fizetés,fogjunk össze,az egyik fizetés mehet a kiadásokra,másikból meg élünk,ilyenkor az én fizetésemre gondolnak,ami mehet a levesbe persze.Meg még hány féle variáció van.Tényleg nincs tartása a férfiaknak,odáig jutunk ? (az aranyásó nő témát hagyjuk most,pont elég kérdés volt már erről,érdekes mód az ilyen pasikról nem esik egy szó se ).Persze a legnagyobb gond az,hogy sok nő tényleg azt hiszi hogy azért mert együtt van valakivel,semmi gond ha jóval többet fizet,vagy eltartja a másikat,szóval itt a nők is bűnösek ebben a témában.
2018. máj. 11. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Kettőn áll a vásár...
2018. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy ember típus, van ilyen nő is meg férfi is.

Családon belül nem méregetjük, hogy kinek mennyi van. Családon kívül meg mindenki fizet maga után.

Nem egy nagy ördöngösség.

2018. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem, nem tartunk ott. Még mindig a férfi az aki a család biztonságáért akár önerején felül is túlórát vállal.
2018. máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Igen van. Engem is a párom tart el. Ő szeret dolgozni, van két munkahelye. Én meg jól elvagyok itthon. Semmi hangulatom korán kelni.
2018. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
igen.
2018. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Egy nő két okból "tarthat el" egy férfit:


- a férfi messze a nő által megszerezhető szinten felül van (pl. negyvenes átlagos nő - huszonéves sportos, jóképű hancúrkandúr)

- a nő nagyon szerelmes, kötődik az adott férfihoz, illetve úgy érzi, hogy megtalálta azt a pasit, akinél jobbat nem kaphatna


Ezen kívül olyan esetek vannak, amikor ez a helyzet csak átmeneti, pl. a férfi elvesztette a munkahelyét, esetleg új vállalkozást indított (ami még nem indult be), vagy egyszerűen csak még tanul. De az esetek túlnyomó részében még mindig a férfi a családfenntartó és jelenleg ez a legjobban működő modell.

2018. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem messze tipikusabb, hogy a férfi tartja el a nőt, mint fordítva. Viszont nem értem, hogy ha előbbit jellemzően a férfi hibájának tartják ("ha neki ez jó így"), akkor miért tartják annak utóbbit is?
2018. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sok esetben ők ebben nőttek fel: anyu eltart, mos, főz, takarít. Nem kell otthon csinálni semmit, ülnek a gép előtt. Néha egy kis hízelgés, ha akarnak valamit, aztán minden meg van bocsátva.

Ezt viszik tovább a kapcsolatukba is.

Én ezeket a nőket nem értem, hogy miért űrik?

2018. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

#8: "Én ezeket a nőket nem értem, hogy miért űrik?"


Azért nem érted, mert rosszul közelíted meg a dolgot. Azok a nők (illetve férfiak) akik eltartják a másikat, önszántukból teszik. Tehát semmit nem kell tűrniük, ezt teljesen természetesnek élik meg, sokszor még örömöt is okoz nekik, hogy ők adhatnak valamit. Legtöbb esetben arról van szó, hogy a pénzzel valami másnak a hiányát akarják kompenzálni. Ha pedig ez mindkét fél számára jó így, akkor külsősként szerintem nincs jogunk azt mondani, hogy bármelyikük is hibás lenne.

2018. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem fordult meg. Még mindig több kapcsolatban keres többet a férfi és az andyvajnák mellett látunk eltartott nőket és nem fordítva.

Az pedig szimplán abszurd, hogy pár tahó férfi alapján gyakorinak nevezünk valamit. Nem, nem gyakori az, hogy a férfi eltartatja magát. Ha leülök egy étterembe, elég ritkán látok olyat, hogy a nő fizet.

2018. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!