Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért vagyok féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok féltékeny a barátomra?

Figyelt kérdés

Attól nem félek, hogy megcsal, nem ilyen féltékenységről van szó. Külön élünk, mindketten a szüleinknél. Mi hárman, én, anyám meg a férje, ők viszont sokan, mert otthon laknak a nővéréék (a nővére, a férje meg 2 gyerek) is, meg valamikor a kisebbik nővére is hazajön a barájával, akkor meg már átmennek az unokatesójáék is meg még a fél falu... Szóval náluk mindig zajlik az élet, hozzánk képest.

Amikor én itthon vagyok ő meg otthon úgy, hogy ott van náluk mindenki, beszélgetnek vagy akár iszogatnak is, olyankor sokszor féltékeny vagyok rá vagy nem is tudom mit érzek. Az jár az eszemben, hogy biztos tök jól elvan nélkülem, nem is hiányzok neki, nem is gondol rám. Ilyenkor alig ír vissza, ha írok neki (nem ellenőrzés képpen, hisz mondom, megbízok benne, mielőtt még ezt hozznátok ki), szóval valahol van is alapja, de attól még tudom, hogy hülye vagyok. Kb azt várnám, hogy depressziós legyen, hogy nem vagyok vele.

Ne támadjatok létszi, én is utállom ezt a tulajdonságomat. Mit tudok tenni ellene?

21/L


2018. máj. 11. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit tudsz tenni? Leginkább azt, hogy felfogod egy egészséges ember nem lesz depressziós csak azért, mert nincs ott a párja.

Hanem jól érzi magát egyedül is a bőrében.

2018. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy hülye hiszen észrevetted magadon ezt az ellentmondást...komolyan kevés nőnek sikerül ez.Ne utáld magad inkább veregesd meg a vállad amiért tudod kontrollálni ezt.Én csávóként is ezt érzem néha...biztos van ott valami srác akivel hetyeg meg minden aztán meg..ah most komolyan ezen gondolkozom?ha meg akarna csalni akkor találni fog rá módot.Szóval ilyen ez bizalom nélkül nem megy.
2018. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, a te családod soha nem volt ilyen.
2018. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy minden szerelmes ember utálja, ha a párja elvan nélküle. Ez egy természetes reakció. De ha észreveszed ezt magadon, tudsz változtatni. Régen én is tiszta ide voltam, mikor az első barátom elment valahova, kb sírtam meg minden bajom volt. Most meg távkapcsolatban élek, és ha valahova megy a párom, annyit mondok, hogy érezze jól magát és kész. És komolyan is gondolom, nem gondolok semmi rosszra, nem idegeskedek. Ha írogat közben, örülök, ha nem, az sem gond, mert most istenem, másokkal van :D Kell egymásnak szabad teret adni.

22N

2018. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!