Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek lehet igaza a pàromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek lehet igaza a pàromnak vagy nekem?

Figyelt kérdés

Párommal közösen neveljük 3 éves kisfiúnkat aki az autizmusban enyhèn irintett az annyit jelent most jelen pillanatban hogy nem szobatiszta nem beszèl nehèz termèszetü rokonok sem tudnak besegíteni mert csak velünk marad el etetni is csak èn tudom!Pàrom dolgozi hètfőtől- pèntekig èn is dolgozom 4 óràs bejelentette heti 6 napot!

Nagyon sokat vitatkozunk hogy alig kapok tőlle segítsèget "mert ő fàradt" minden ràm marad főzès takarítàs munka szóval minden hàzimunka ès heti 2 x èn vigyem a gyerekünket fejlesztèsre mert hàt a pàrom dolgozik èn meg csak este dolgozom.Azon vitatkozunk hogy a pàrom szabadidejèben a baràtaival van vagy a hobbijàval foglalkozik alig segít be nekem mondvàn hogy ő dolgozott fàradt plusz alkohol problèmài is vannak szerintem alig vàrja hogy pèntek legyen ès ihasson itthon vagy a baràtaival.

Szerintetek jogos hogy elvàrom hogy segítsen nekem itthon munka mellett?mert szerinte ez a dolgom ès hogy megnyugodjak azt mondta ez az èlet lessz ez mèg rosszabb is :)


2018. máj. 12. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Talán nem kellett volna gyereket szülni olyannak, aki gondolom már előtte sem segített be. Gondolom nem egyik napról a másikra lett ilyen.
2018. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy bizony te is fáradt vagy.
2018. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Közös a gyerek, tehát közös a felelősség. Neki ugyanúgy részt kell vállalnia ebben. Abban viszont igaza van, hogy lesz ez még rosszabb is. Legalábbis, ha vele maradsz és nem változik, akkor biztosan.


25/F

2018. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gyerek vàllalàs elött nem volt ilyen problèma..ahogy a gyerekről kiderül

T hogy autista azóta vàltozott meg az alkohol problèmàk is akkor kezdődtek..Szerintem nem tudja elfogadni hogy a gyerek "màs"

2018. máj. 12. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez lehet a háttérben, hogy nem fogadja el, hogy ilyen a gyerek, de ez van, kénytelen lesz elfogadni, különben magadra maradsz. Ha nem tudod ezt kulturáltan megbeszélni vele, akkor fizess be egy wellness hétvégére barátnőkkel, és hagyd rá a gyereket.
2018. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de valóban lesz ez még rosszabb. Az én gyermekem is autista, már 8 éves és elváltunk négy éve. Az én exem sem bírt mit kezdeni a helyzettel.

A tiéd az alkoholba menekül és nemcsak, hogy nem segít, hanem egyszerűen nem áll melletted mint társ, nem tudtok együtt feltöltődni stb. Ha mással nem marad el a gyerek, meg kell vele beszélned, hogy szükséged van pár órára neked is egyedül, mert megőrülsz így.


Az óvodás évek is kemények lesznek, mert egy autistának nem könnyű beilleszkednie, aztán meg jön a többi...

A helyedben írnék neki egy levelet, abban írnám le, hogy mit érzek, mert beszélgetés közben könnyen elcsúszik a téma vagy veszekedésbe megy át. Írd le neki, hogy szükséged van több együtt töltött időre, segítségre, gyengédségre....nem menekülhet el a probléma elől mert ezzel cserben hagy téged.

2018. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azèrt azt nem mondhatom el róla hogy totàl nem segít be van hogy egyszer egyszer besegít hètköznap mikor dèlutàn itthon van csak hogy ez nekem èdes kevès amit ő nyújt.Minden hètvège csak az övè ès mikor meszólom hogy maradjon itthon akkor marad de akkor is elvinul ès sörözget meccset nèz ilyesmi..Mondom neki hogy jàtszon a gyerekkel de azt vàlaszolja vele nem lehet (valóban nehèz) de szülök vagyunk meg kell ezt is oldanunk.Ha felhozok neki tèmàt hogy talàljunk ki közös dolgokat benne van de mindig az a vège hogy rossz kedünk van mert a gyeteket egy sima jàtszóra se lehet csak úgy le vinni bàtja a gyerekeket rosszúl közeliti meg öket.Teljesen kilàtàstalan vagyok
2018. máj. 12. 12:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, a kisfiadnak szüksége van rád! Nagyon szomorú, hogy így áll a párod a kisfiatokhoz! Ennek a kisfiúnak több törődés kell mint egy átlag gyereknek, nem csodálom, hogy ki vagy! Próbálj meg valahogy beszélni a pároddal, a levél is jó ötlet, értesd meg vele ha szereti a gyerekét tegyen érte, mert te felörlődsz! Legyél határozott, mondd, kapja össze magát, mert ha így haladtok teljesen eyedül maradsz!
2018. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!