Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a páromnak, rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak, rosszul állok az élethez?

Figyelt kérdés

Ha felhozom, miért nem megyünk néha ide-oda, étterem, színház, kiàllítás, bàrmi, mindig az van, nincs felesleges pénzünk, és ezt én is nagyon jól kéne tudjam.

Ha meg megmondom, X-t vagy Y-t is viszi a párja, pedig velem ellentétben ők nem dolgozonak, megkapom, örüljek, van mit enni, van munkàm, nem vagyok halálos beteg, nem hagytak ott 15 évesen terhesen, mert ilyenek is vannak. Sok ember örülne, ha az lenne a lehnagyobb baja, keveset keres, és nem mehet étterembe.


Jogos?


2017. nov. 18. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Részben igaza van, de azért néha egy közös program beleférne, és annak sem muszáj a pénzről szólnia... Kirándulás, olcsóbb programok is szóba köhetnek, a lényeg, hogy közös ÉLMÉNY legyen kettőtöknek.
2017. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Tudod, ki rontana az eletet egy ilyen negativ gorccsel.
2017. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a párod egy hülye
2017. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Rosszul állsz az élethez, igen. Elpazarlod az időd az ilyen pöts mellett.


Mi az, hogy örülj, hogy nem hagytak ott 15 évesen terhesen?! Agyam eldobom.

2017. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aki ilyen csóró, minek "tart" barátnőt? Nem, nem a te hozzáállásoddal van a baj.
2017. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%

Te királylány vagy???

Talán, ha meghívnád vagy közösen finanszíroznátok a programot, az már derogál neked?

Dolgozol vagy csak eltartanak?

A mesédből az eltartott jön le, aki dolgozni lusta, de szórakozni azé szeretne:D


Ezek, azért fontosak a kérdésed megválaszolására, de persze szépíthetsz, hogy sajnáljunk "királylány" ;)

2017. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én párom frászt kap, ha költeni kell bármire, így egy fizetős program eleve kizárva. A megoldást arra, hogy legyenek közös élményeink az otthon keretein kívül

(mert egy erdei túra is pénz, amíg elutazik odáig az ember), az jelenti, hogy én állom. :D S igazából jogos is, mert neki ez nem fontos, nincs igénye rá, nekem meg időnként nagyon mehetnékem van.

2017. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi közösen szoktuk állni a költségeket, bár nem keressük agyon magunkat. De kimozdulni azért szeretünk néha. Szerintem ez így normális.
2017. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért lehet kikapcsolódni fizetős program nélkül is
2017. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6 "pedig velem ellentétben ők nem dolgoznak" ... Mielőtt fröcsögni kezdenél inkább olvass és értelmezz!!!


Kérdező, hagyd a francba a pasit!

2017. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!