Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy kapcsolatban a nő gyereket hoz világra elfelejt nőnek lenni és a szex eltűnik?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 13:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A szülés....hát melyik nő hogyan éli meg, különbözőek vagyunk.

Én tényleg sajnálom a két hozzászólót, akinek ennyire brutális volt. Nekem pozitív élmény volt, úgy értve, azt a kis kellemetlenséget kibírtam. Mi már 3,5 hét után próbálkoztunk, és szexeltünk is.

Lehet, hogy ez az egész attól is függ, hogy amikor terhes lesz, szül, akkor még mennyire van meg a kémia a két ember között. Ha igen, akkor szülés után könnyebb visszahozni a szenvedélyt a kapcsolatba. De sajnos jellemző, hogy a párok többsége már egy elfáradt, kifulladt kapcsolatba szüli a gyereket, tehát már előtte sem volt valami nagy szenvedély, na akkor nehezebb. Akkor szokott lenni, hogy a férj nagyon jó apa, de mivel a kapcsolat testi részéből már nem sok maradt, máshol/máshogy oldja meg.

2018. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Oké, de akkor miért a férfi a hibás? Én egy szót sem szólnék, ha valamit nem tudnék/akarnék megadni, akkor azt a párom máshol "szerzi" be.
2018. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!