Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak rá?

Figyelt kérdés
A párom és én 2 éve ismerkedtünk meg, viszonylag különleges körülmények között, ugyanis ő a tanárom volt. Most vagyok 19 , ő 49. Nyilván amíg a diákja voltam nem lehettem az övé, viszont most már fél éve várok arra, hogy lépjen. Nem tudja elhagyni a feleségét, ugyanis az évek számítanak szerinte és a nőci amúgy sincs jó állapotban. Én szeretnék vele lenni és ő is velem, de nem tudom meddig bírom ezt. Szeretnék mellette ébredni, vele lakni, közösen nyaralni, de eddig türelmes voltam, most már kétségbeesett. Segítsetek, kérlek!

2018. máj. 13. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fájni fog, amit írok, de szerintem jobb lenne, ha letennél róla. Max. annyira számíthatsz, hogy szórakozik egy kicsit veled a felesége mellett. Ha annyira sóvárgosz utána, hogy még ebben is benne lennél, lelked rajta. De szó szerint rajta, mert a lelked egy darabja nála fog maradni örökre, miközben jó eséllyel soha nem lesztek igazán egy pár.
2018. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap esti kamu
2018. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És te komolyan elhiszed, hogy majd miattad otthagyja a családját? Ne legyél már ennyire naiv. Mindig lesznek üres kifogások, hogy most épp miért nem tud lépni. Neki ez így rohadtul kényelmes, a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad. Ne haragudj, de az ilyen pasiktól én hányni tudnék.
2018. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Beláthatod, hogy ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van. Nem valószínű, hogy egy tinilányért elhagyja a feleségét. Szórakozásnak, egósimogatásnak jó voltál neki, de ettől többet szerintem ne képzelj bele...
2018. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát téged sem az eszedért szeret, gondolom... A feleségét miért hagyná ott? Pár menetért egy fiatal puncival?
2018. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!