Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan élte meg, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan élte meg, amikor a várandós felesége elhanyagolta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem minden nő tesz így ilyen állapotban, de sajnos én már nagyon érzem ezt az árnyoldalát a dolognak. Örülök az érkező kicsinek, de 7 hetes terhesen is teljesen elhanyagol a feleségem. Gyűlik bennem a frusztráció, de nyilván nem akarok konfliktust sem.

2018. máj. 15. 10:24
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
90%
Igen, boldogan élnék mellette, mert kiverni ki lehet akármikor. Ez nulla áldozat ahhoz képest, amit ő tesz meg, hogy gyerekünk legyen. Ha ezt egy férfi nem éri fel ésszel, akkor nem való apának!
2018. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
95%

7 hét :D

mi lesz veled még egy évig legalább? :D

2018. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, a házasság célja nem az, hogy te mindig, minden áron ki legyél elégítve.

Újat mondtam?


Sok kismama ilyenkor nem mer szexelni. Görcsölget, mintha meg akarna jönni. Ez nemi izgalom hatására erősödik. Azt gondolom te is tudod, hogy a 12. hétig van legnagyobb esély a vetélésre. Onnantól lehet, hogy nyugodtabb lesz.

A hányinger, fáradékonyság is ilyenkor a legerősebb. Örül, ha lábon meg tud állni. Dolgozik, viszi a háztartást, este beájul az ágyba. A terhességi hormonok miatt álmos állandóan.


Sok férj rontja el ilyenkor az egészet azzal, hogy elkezd követelőzni, mint egy hisztis kisgyerek. A szex az nem jár. Még házasságban sem jár alanyi jogon. De ha úgy viselkedsz, mintha a feleséged csak egy maszturbátor lenne, amit bármikor jogod van a farkadra húzni, a saját élvezetedre, akkor nagyon ne csodálkozz, ha egy életre elmegy a kedve a szextől.

2018. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen férfiak mint a kérdező, egyáltalán minek élnek???Szexmániás barom fax.... Szegény felesége,tuti megfogja csalni. Hányadék
2018. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
12%

Egyáltalán nem normális, hogy SEMMI szexualitás nincs, értem én, hogy gyerek meg minden, de ez nem indok arra, hogy valaki elhanyagolja azt az embert, akit elvileg szeret és tervez vele. Ezt a nők is pontosan tudják és hidd el, fordított helyzetben pl. amikor egy férfinak akad bármilyen problémája, a nők lesznek az elsők, akik kikérik maguknak az elhanyagolást.


Nyilván elsődlegesen egy konfliktustól mentes beszélgetést kell kezdeményezned, ügyesen,óvatosan. Azért néha egy cumit vagy könnyebb,lazább pózt simán vállalhatna, ha akarna. Ezt normális ember belátja.


Ha nagyon nem bírsz magaddal és ismered magad annyira, akkor meg nézz fel a rosszlányokra keress valakit.

2018. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
86%

Miért is kéne fizetni egy prostinak?

Talán egy férfi nem tud megtenni annyit a gyerekét váró feleségéért hogy kiveri vagy műpunciba veri? Mekkora patkányok vagytok!

2018. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
8%
Csald meg, most nem csináljátok, később se fogjátok, ha meglesz a gyerek, akkor azért nem.
2018. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg ekkora gyökerek a férfiak? Hihetetlen! Még jobban szeretem a férjem ezek után, tényleg különleges ember. Nem ilyen alacsony, vegetatív szinten élő baktérium, mint ti.
2018. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
37%
18-as,én is így nyilatkoztam sokáig a ferjemrol mert ilyennek láttam. Aztán lebukott a szeretőjével..
2018. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
4%

Nem feltétlenül kell k.vához mennie, ez csak egy opció, és nem mindenki él vele. Én először a megbeszélést ajánlottam. Amúgy nem igazán értem a problémád, ugyanis ez sok esetben megoldhatja ezt a sz.r időszakot és a kapcsolat is túléli, ahelyett, hogy a napi veszekedésekben elmerüljenek a nyakig érő fekáliában.


Viszont itt a nő is hibás, mert szex nélkül nincs párkapcsolat, és ha ezt tudatosan elhanyagolja (még csak nem is próbálkozik, hogy pótolja valamivel), akkor megértem, ha valaki inkább elmegy néha napján egy prostihoz.

2018. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!