Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan élte meg, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan élte meg, amikor a várandós felesége elhanyagolta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem minden nő tesz így ilyen állapotban, de sajnos én már nagyon érzem ezt az árnyoldalát a dolognak. Örülök az érkező kicsinek, de 7 hetes terhesen is teljesen elhanyagol a feleségem. Gyűlik bennem a frusztráció, de nyilván nem akarok konfliktust sem.

2018. máj. 15. 10:24
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
99%

Kedves 29-es, igen, van olyan, hogy egész nap, 0-24-ben szarul van. Én így voltam, 8 héten át. Hidd el basszus, én se örültem neki, k.va boldog lettem volna, ha néha jobb lett volna egy kicsit. De nem volt, egy pillanatra sem.

Ez a baj, hogy el se tudjátok képzelni, milyen ez, mert soha nem voltatok, és nem is lesztek benne. De kívülről marhára tudjátok, hogy működik ez.

2018. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

"Na de most tényleg, nincs 5 perce a kis feleségnek, hogy segítsen valahogy a férjén?

A nap 24 órájában hányingere van, meg szarul van?

Nem a férfiak a baktériumok, hanem azok az idióták, akik EZT nem értik meg.... "


Már miért kellene nekem a férjem farkát rángatnom, a rosszullétek, görcsök közepette? neki nincs keze? A szex az EGYMÁS KÉNYEZTETÉSÉRŐL SZÓL, és nem csupán az egyik fél kielégüléséről a másik félre való tekintet nélkül ezt hívják prostitúciónak, vagy nemi erőszaknak is akár. Ha most mindenképpen ráerőszakolod magad a nejedre, biztos, hogy egy életre megundorodik tőled, és még igaza is lesz.

2018. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
97%

Te mit teszel azért, hogy segíts a feleségednek lelkileg?

Lehet már a hányós, émelygős időszakban van (ugye erről nem írtál, csak a farkad kielégítése a lényeg neked).Pont a szex hiányzik ilyenkor a nőknek....

Értelmes ember utána néz mivel is jár egy terhesség, és csak utána hoz gyereket össze, ha képes vállalni a vele járó negatív dolgokat is.

Önkontroll, önzetlenség nálad is erősen közelít a nullához.Inkább ezen kéne dolgozni.

Kedvesebb, segítőkészebb hozzáállással a feleségedhez rengeteg javulást lehetne elérni, de ez neked magadtól eszedbe sem jutott, csak a szex meg a kielégülés.

A volt Férjem is, ha ezeket megtette volna a terhességem alatt, akkor nem ábrándultam volna ki belőle, de neki csak a szex, meg a szex, meg szex volt a lényeg.Az meg magasról le volt sza..rva, hogy én mit akarok és hogyan érzem magam a napi hányások, rosszullétek miatt....Semmi empátia nincs a Férfiak jórészében, és nem is dolgoznak azon, hogy kifejlesszék magukban.

2018. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
13%
Úristen mi van itt...akármi a kérdés akkor is mindig a pasik a hibásak. Érdekes egy szemlélet ez és ezt nőként mondom. Teljesen igaza van azoknak hogy aki rosszul van semmi kedve a szexhez. Volt hányingerem voltam már rosszul hánytam stb eszembe sem jutott a szex. De ne essetek már neki szerencsétlennek mikor azt sem tudjátok mi van a feleségével hogy hogyan viseli a terhességet mi baja van egyáltalán? Amíg ezt nem tudjátok nem jogos a felháborodásotok. Amíg csak az a panasz amit a kérdező írt addig nem is ő a hibád amiért szexet akar.
2018. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó miért szerinted itt ki a xar????? Nehogymár a csaj legyen a hibás mert babát vár és xarul van. Elmebeteg.
2018. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
76%
A pasik meg csak baxni tudnak,tisztelet a kevés kivételnek,akik még nem romlottak el.
2018. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
88%

Basszus szegény nő. Nem tudom a férfiak miért várják el, hogy ne állatként tekintsenek rájuk, mikor pontosan úgy viselkednek. A terhességtől függetlenül is ezer olyan helyzetet hozhat az élet, amikor egy párnak hetekig vagy akár hónapokig nincs lehetősége találkozni se, nem hogy szexelni. Igen ezek nehéz idők, amik próbára teszik a kapcsolatot, de úgy emlékszem a házassági fogadalomban van egy ilyen apró betűs rész, hogy jóban-rosszban.

De végül is teljesen mindegy, előbb-utóbb úgyis elváltok. Mindkettőtök érdekében remélem, hogy inkább előbb.

2018. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
9%
35# írta itt a kérdező hogy szarul van a felesége? Csak annyit tudni hogy elhanyagolja ti meg már egyből kombináltok.
2018. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
12%

Fú, mi van itt :D


Ezt a sok vérfeminácit akik mindenből így vagy úgy a férfit hozzák ki szarul :D

Na most nem azért de hol írta a kérdező, hogy egész nap hány meg alszik a felesége?

Egyébként nem mindenki van rosszul ilyenkor csak mondom, és lehet itt köpködni meg dobálni a trágyát de a férfiak soha az életben nem fognak tudni azonosulni a terhességgel. X évig jól megy a szex aztán terhes lesz a feleség és no szex. Nem evidens, hogy ezt ki hogyan dolgozza fel, abszolválja. Persze van józan paraszti ész de ti itt honnan tudjátok, hogy neki ez le lett-e kommunikálva?


Annyi hülye ember van ebben az országban, hogy kész csoda, hogy még nem omlott össze az egész...

2018. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
84%

#39 Azt esetleg ne kelljen vele lekommunikálni, hogy a víz vizes, este meg lemegy a nap?


Annyira nehéz itt bárkivel is egyetérteni, mert az egyik oldalon kapásból megy a teóriagyártás, a másik oldal meg valami óriáscsecsemőként kezeli a férfit, akit fel kell készíteni az ÉLETRE, és ez persze a nő felelőssége. A kérdező meg lapít. Szerintem egy hülye troll csak. Nem igaz hogy nem bír tíz épkézláb mondatot leírni csak benyögi ide a kínját. Most van az a nyavalyás érettségi és 18 éves srácok normálisabban tudnak írni a mohácsi vészről, mint ez az ember itt a problémájáról, amire megoldást vár.

2018. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!