Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan élte meg, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan élte meg, amikor a várandós felesége elhanyagolta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem minden nő tesz így ilyen állapotban, de sajnos én már nagyon érzem ezt az árnyoldalát a dolognak. Örülök az érkező kicsinek, de 7 hetes terhesen is teljesen elhanyagol a feleségem. Gyűlik bennem a frusztráció, de nyilván nem akarok konfliktust sem.

2018. máj. 15. 10:24
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
92%

"lehet itt köpködni meg dobálni a trágyát de a férfiak soha az életben nem fognak tudni azonosulni a terhességgel"


Érdekes, néhánynak azért mégiscsak sikerül. Mondjuk azoknak, akik tovább látnak annál, hogy ÉNÉNÉNÉNÉNÉN.

A kérdező odáig se jutott el szerintem, hogy nemes egyszerűséggel megkérdezze a feleségét, hogy ugyan, miért nem szexel vele, ugye ő maga írta, hogy nem akar konfliktust. Most erre meg basszus mit lehet mondani? Vernyákol, hogy nem dugott 3 hete, de annyi esze nincs, hogy megkérdezze, hogy drágám, miért nem szexelünk, rosszul vagy, esetleg aggódsz a baba miatt? De az az érzésem, neki teljesen mindegy a válasz, azért is nem tette fel a kérdést sem.

2018. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
87%

mondjuk ha provokálás helyett LEÍRNÁD, hogyan érzi magát a feleséged - bár kétlem, hogy megkérdezted akár egyszer is -, akkor tudnánk is segíteni.


A kérdés nem szól másról, mint rólad, rólad és rólad, de egy nő piszok szrul tud lenni a terhessége elején, unokatesóm pl. 10. hétig végig émelygett, hányt, nem tudott enni, inni is alig, képzelheted, mennyire kívánta a szexet vagy bármit. Örült, hogy él.


Értem, hogy kellemetlen neked, de akkor verd ki, vagy pettingeljetek, és menj el rá - mikor én vagyok rosszul, akkor mi is ezt csináljuk.

Van simogatás, csók, kis kézimunka, de a dolog nagy részét a párom végzi.

De ő nem rinyál, és nem követelőzik, hanem bebújunk az ágyba, borozunk, stb., beszélgetünk és közben eldöntjük, mi legyen.

2018. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
72%
Mi lesz veled, ha éppen szex közben sír majd fel a gyereked, hogy neki kínja van? Várjon addig, és üvöltse fel a kerületet, mert neked áll a pöcölő, és témánál vagy?
2018. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

Ez kemény. Belépek, megnézem a kérdésem és tele van fröcsögéssel, amiben már én vagyok egy utolsó senki. szemét állat, szexmániás pszichopata. Párbeszédnek, ötletnek nyoma sincs. Nem lennék a "szerencsétlen" férjetek az biztos. Ilyen szinten frusztrált nőktől mindig is távol tartottam magamat.


Ez nem minden nőnek szól, csak Nektek, mielőtt még a "hímsoviniszta" bélyeget is megkapnám. :) Vannak bajok.

2018. máj. 16. 09:01
 45/52 anonim ***** válasza:
76%
A bajok annál vannak kedves kérdező, aki már a felesége terhességének a 7. hetében (!!!!) azon sopánkodik hogy nincs kiverne a bré! Legyél már tökös és verd ki magadnak! A feleségednek most más dolga van, konkrétan örül hogy él mert a te gyereked van a hasában te kretén!
2018. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
82%

Sértődés helyett inkább arra kéne válaszolni, hogy viseli a terhességet a feleséged, minden rendben van-e, aggódik-e a vetélés miatt. Egyáltalán engedi az orvosa az együttlétet?

Ezekre tudsz egyáltalán válaszolni? Vagy sejtelmed sincs?

Akkor lehet segíteni, ha tudjuk, hogy mi a probléma, mi az OKA annak, hogy nincs szex.

Ezekről neked kell vele beszélgetni. De ha megadod a számát, felhívom én és megkérdezem, hogy hogy van, hogy viseli a terhességet.

Te meg csodálkozol, hogy nincs kedve a szexhez. Hát nekem se lenne....

2018. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
72%

Most nem azért kérdező, de többen feltettek kérdéseket a feleséged állapotáról, illetve a szexmentesség okáról, ezekre nem méltóztattál válaszolni. Innentől kezdve nem értem, miért csodálkozol azon, hogy feltételezések alapján válaszolnak az emberek.


Válaszolj a feltett kérdésekre, és akkor lehet, hogy olyan kommentek születnek, amik a valós helyzetre irányulnak, és nem feltételezéseken alapulnak. Most miért is nem felelsz? Mert szándékosan nem is akarsz, hogy szítsd a feszültséget? Vagy mert tényleg szarul van az asszony, és akkor kiderülne, hogy tényleg önző vagy, mert nem veszed figyelembe? Esetleg valóban fingod sincs, hogy érzi magát, mert annyira nem érdekelt, hogy megkérdezd? Na, melyik?


Egyébként nagyon sokat elárul a kommunikációtokról, hogy fel se hoztad neki a témát. Pont ez az, amiért sok házasság tönkremegy a gyerekvállalással. Nem a gyerek miatt megy tönkre, hanem mert nem tudnak egymással kommunikálni a párok, és a felmerülő új helyzeteket nem beszélik meg, csak magában fortyog mindenki, mint ahogy most te is, mert "nem akarsz konfliktust", elmondásod szerint.

2018. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
66%
Ezek a mai kapcsolatok halálra vannak ítélve.. Undorító ahogy a kerdezo viselkedik... És ki szív mindig? A nő..
2018. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
*** VIGYÁZAT! ULTRA-FEMINISTÁK ÁLTAL MEGSZÁLLT TERÜLET! ***
2018. máj. 16. 09:45
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
Oké, nincs több kérdésem, látszik, hogy csak provokálsz.
2018. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!