Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan élte meg, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan élte meg, amikor a várandós felesége elhanyagolta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem minden nő tesz így ilyen állapotban, de sajnos én már nagyon érzem ezt az árnyoldalát a dolognak. Örülök az érkező kicsinek, de 7 hetes terhesen is teljesen elhanyagol a feleségem. Gyűlik bennem a frusztráció, de nyilván nem akarok konfliktust sem.

2018. máj. 15. 10:24
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
92%
De basszus, van nektek fogalmatok róla, hogy milyen szarul tud lenni egy nő ilyenkor? Én attól képes voltam sugárban hányni, hogy a fogkefét a számba vettem, nemhogy a férjemet cidázzam le. Hetekig, nonstop, 0-24-ben, nem volt kicsit jobban vagyok időszak!! Volt korábban egy vetélésem is, ő is féltette annyira a KÖZÖS babánkat, hogy ne azzal legyen elfoglalva, hogy márpedig neki p.na kell. Biztos vagyok benne, hogy nem csalt meg, nagyon nem olyan ember, nem is ilyen példát látott, mélyen elítéli ezt. Ja, és nem igaz, hogy utána se lesz szex, megszületett a kislányunk, és szépen visszaállt minden. A második babát várjuk, első hetekben vagyunk mi is, most épp jobban vagyok még, ő maga mondta, hogy várjunk azért a szexszel, amíg a doki is megerősíti, hogy minden rendben, és mehet. Nem mindenkinek a farka az első...
2018. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
96%

Nekem soha nem lenne kedvem szexelni a párommal ha érezném ő nem kíván engem. Ilyen esetben kiverném ha nagyon hiányozna.

Nekem elsődlegesen a szexben az a célom hogy a páromnak a lehető legnagyobb örömet okozzam, én is akkor élvezem ha látom hogy nagyon kíván és kielégítő vagyok neki.

Ha látom hogy nincs kedve a szexhez fel sem áll a farkam.


Gondolom te nagyon jó lehetsz az ágyban ha csak a saját élvezeteddel foglalkozol és hidegen hagy hogy a másik kíván-e vagy nem. Azt hiszed hogy neked a szex jár?

Van ilyen rokonom, ha az asszonyka beteg neki akkor is meleg kaja, vasalt ing, tiszta lakás kell, meg persze nedves pina, mert neki ez jár.

2018. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
93%

Bele sem gondolsz abba, hogy mennyit tud szenvedni egy nő az első hetekben azzal a gyerekkel (hányinger, kimerültség, szédülés), és te a farkad miatt picsogsz?


Szánalmas vagy, szedd össze magad, nemsokára apa leszel!

2018. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést, hogy egyes férfiak elbagatelizálják a nő problémáját. Én sem ezt akartam. De azért sem, hogy egyes nők, kollektíven kirohanjanak a férfiak ellen.
2018. máj. 15. 12:13
 25/52 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy kirohanásnak nevezhető az, ha valaki közli veled, hogy a nejed a rossz közérzetével küzd szinte mindennap, miközben szexért vered az asztalt.


Elég nehéz jól érthetővé tenni a problémáját, mivel te férfi vagy és nem fogsz átélni ilyen időszakot soha életedben...


Próbálj meg uralkodni magadon, felnőtt ember vagy, ennyit igazán kibírhatnál!

Az élet nem csak arról szól, amit te szeretnél...

2018. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, még az is lehet, hogy igazad van és a feleséged undok, de alig meséltél valamit, így mindenki csak találgat. Kérdezték páran, hogy hogy viseli a terhességet a feleséged, de erről nem mondtál semmit. Ha részletesebben leírnád a helyzetet, akkor talán valami hasznosat is tudnának az emberek mondani, de addig mindenki csak a saját élményeiről fog beszélni.
2018. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ha a kerdezo normalis hangnemben beszel akkor minimum megerdemli hogy az o problemajat se bagatellizaljuk el, es a nagy megertesek kozepette ot is megertse valaki... kedves noi tarsaim ;)
2018. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
94%

Ha már 1-2 hét(!) után gyűlik benned a "frusztráció" mi lesz itt később? Mi lesz ha mondjuk veszélyeztetett terhes lesz és hónapokig nem szexelhet? Vagy a szülés utáni hetek amíg felépül? Vagy ha sírós, hasfájós baba lesz és örül majd, ha fél órára be tud zuhanni az ágyba aludni? Csak egy percre húz már ki a fejed a se_ggedből.

Szerencsétlen nő...

Vonulj be szépen a fürdőbe, intézd el a "frusztrációdat", utána nőj fel.

2018. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
0%

Na de most tényleg, nincs 5 perce a kis feleségnek, hogy segítsen valahogy a férjén?

A nap 24 órájában hányingere van, meg szarul van?

Nem a férfiak a baktériumok, hanem azok az idióták, akik EZT nem értik meg....

Kérdező, van rá egy 1000-esem, lapátra leszel téve, és csak azért kellettél, hogy legyárts egy kölköt. Majd fizetheted a gyerektartást egy hulladék nőnek.

Aki posztolgatja a fotókat a babájáról, apuka meg sehol, mert fuj, az a szemét ganaj elhagyta, hányadék, phejjj.

2018. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
0%
utsoló vagyok... 29#est akartam írni
2018. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!