Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik ronda emberrel vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ronda emberrel vagytok együtt, sosem támadt bennetek kétely, hogy milyen lenne egyszer egy széppel is lenni?

Figyelt kérdés

Kérdésem főleg azokhoz szól akik ronda emberrel vannak együtt, annak "belső értékei" miatt. Mert ez idáig rendben, megszerette/elfogadta/megszokta vagy épp úgy gondolta, hogy már jobb úgy sem lesz, jó ez így.


Viszont attól még a ronda ronda marad, élhetik az életük tökéletes harmóniában minden téren... kivéve a szexualitást, mert bizony ugyan el lehet érni minimális élvezetet, ha az ember fia/lánya ronda emberrel van együtt, de azért nem lehet ugyanaz, mint olyannal lenni aki a belső értékek MELLÉ még szép is, jó testű is (egyénenként változó kedvenc alkati és arcberendezési tényezőkkel)


Ti sosem gondolkodtatok el azon, hogy milyen lenne (vagy lett volna) szép emberrel is együtt lenni? Tudjátok, mint mikor valaki Trabival jár, megszereti, sír mikor tönkremegy - de attól még benne lehet, hogy de jó lett volna egyszer egy Mercedes/Volvo/Bentley/Ferrari (egyénenként változó kedvenc) volánja mögött ülni, élvezni a gyorsaságot, a halk suhanást, a fordulékonyságot, amivel a Trabi - bár sokan megszeretik - nem rendelkezik, csak "csühög és püfög" (ami nem "hű de kafa", a keleti kényelmet meg hagyjuk).


Nem marados a kétely, hogy milyen lenne a szeretezés előtt/közben nem egy csúnya arcot látni, azt csókolni, aztán egy csúnya testet ölelni, hanem egy szépet?


Vagy ez olyan, hogy "jobb nem is gondolni rá", és inkább megszokni a Trabant lendületét? Ha pedig véletlenül mégis esélyt kap valami jobbra, akkor lecsapni? Vagy hagyni, mert utána a Trabant elviselhetetlen lenne?


Ez olyan szomorú amúgy. Mindenkinek járna legalább egy szép partner, és nem rögtön egy csúnya.


(Vagy ők eljárnak prostituáltakoz/szertőkhöz?)



#csúnyaság #kétely #mindenkinek járna egy szép partner #a Trabant lendülete #többsebességes Európa
2018. máj. 16. 12:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

19 az a nő nem volt ronda.

Na én mondjuk ronda vagyok, de egy fogsortol meg pár ragyától nem lesz senki az.

2018. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Valaki irta hogy a nem tul szep ferjenel nincs jobb mert ovja szereti es a szex is szuper.

Na nekem volt ilyenben reszem igaz nem volt a ferjem, szeretett imadott vigyazott ram es nagyon durvan jo volt az agyban. A srac megcsak nem is volt csunya, csak nem volt annyira helyes sem, vagy inkabb az volt a legzavarobb hogy ugyan olyan magas volt mint en pedig en 164 cm vagyok... es ez nagyon taszit

2018. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

... utolso vagyok folytatnam, valamiert elkuldtem de meg be sem fejeztem :D


Szoval akarmennyire is szuper volt a srac minden teren, tamogatott, szeretett imadott de nagyon, es ilyen jo szexben meg nem volt reszem mint vele, nem birtam megszeretni a kulseje nagyon zavart. Hiaba volt minden, nem birtam ferfikent nezni ra ugy hogy egymagas velem, es olyan kis vekonyka.. ahh nem ment. Hiaba tudom (vagy igy gondolom) hogy nem talalok majd nala szeretobb, odaadobb embert de sajnalom nem tudtam elvonatkoztatni attol hogy nem tetszik a kinezete, pedig higgyetek el megprobaltam, mert nem allt szandekomban szorakozni vele ugyanis o fulig szerelmes lett belem de sajna sehogy sem ment.


Viszont vannak olyan emberek akiknek a szemelyiseget eszre sem veszem, vagy lehet hogy nincs is :D De a testuk,megjelenesuk, vagy a kisugarzasuk olyan hogy elcsoppenek. Pl a szemelyiedzom..

2018. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

nem tudom, most milyen ronda emberről beszélünk. a nem tökéletes mosoly és bőr még nem a ronda.

most pl ő:

[link]

meg ő:

[link]

szerintem ronda. de akit ilyen rondának látok, azzal eleve össze se jövök, így nem kerülnék ilyen problémába.

a barátom nem egy tökéletes arcú, testű férfi, de nem álmodoztam mégse arról, hogy bárcsak így vagy úgy nézne ki a belső tulajdonságai mellé, és akkor én milyen boldog lennék.

megnézni meg szoktam más férfiakat, hogy na ő most szép. de komolyabban nem gondoltam ilyenekre sose.

2018. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24 ők hozzám képest rendesen jóképűek
2018. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#23


Látod - erről beszélek.

2018. máj. 16. 20:18
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát volt már nagyon hiányom,buliban felszedtem egy nagyon túlsúlyos lányt. Első alkalommal még szájjal kényeztetett nem rá néztem. Aztán megszoktam az illatát,a hangját... tudat alatt izgatott a lány . Mert îrtó odaadó volt tudtam amit nem tud a kűlsejével elérni azt azt odaadással pótolja.
2018. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!