Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őt miért nem érdeklik az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt miért nem érdeklik az én érzéseim?

Figyelt kérdés

Járok egy hónapja egy férfival, de úgy érzem nem veszi figyelembe, azt amit szeretnék.

- A randikról midig késik akár egy fél órát is, de ha ezt felhozom neki, akkor mérges, meg van sértődve, szerinte örülhetnék, hogy ha találkozunk.

- Kizárólag csak akkor lehet vele találkozni amikor ő akar. Azokon a napokon és órában amikor ő akart.

- Amikor hívom, nem veszi fel a telefont.

- Volt olyan hogy smst írt a randi időpontjáról, megírtam neki hol leszek, de ő nem volt ott.

- Amikor csókolózunk, én abbaakarom hagyni, de ő nem hagyj, ha nem ott tartja a fejem. Úgy csókol hogy megfulladok tőle, szinte a torkomig hatol.

- Facebookon mondta le a randit, amire azt volt a kifogása hogy összeveszett a szüleivel. Ezután elküldtem melegebb éghajlatra, amire azt volt a reakciója, hogy egy csokor rózsát küldött futárral.

- Megint megcsinálta ugyanezt, és amikor kidobtam azt mondta hogy így sose lesz senkim, mert nem vagyok kedves.


2018. máj. 17. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez már minimum a 3. kérdésed, és ha még mindig nem érted meg, hogy hagyd ezt a csávót, akkor nagyon sajnálom.
2018. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat a leirtakbol arra kovetkeztetek hogy csak uriteni kellettel neki.
2018. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Legalább le is feküdtél vele? :D


Szánalmas, hogy a nőknek mindig az ilyen pasi kell, a normális pasikat meg észre sem veszik!

2018. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben többet biztos nem randiznék vele.
2018. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele.
2018. máj. 17. 12:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, mi tart még mindig egy ilyen önző bunkó mellett, aki teljesen leszar téged? Ennyire szeretsz szenvedni? Egy ilyen nevetségesen szar kapcsolatnál egyedül lenni is fényévekkel jobb, mi a francnak kínzod magad? Meg is érdemled ezt a viselkedést, ha ezek után is vele vagy.
2018. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok vele, de van hogy írogat, amikor megírom hogy ennyi volt, akkor csúnya szavakat ír rám pl. b@@szódjak meg. Eddig úgy voltam vele adok neki egy újabb esélyt, miután a virágot küldte, mert azt hittem megbánta amit tett, de megint kezdődött minden elölről.
2018. máj. 17. 13:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy vele, akkor kit erdekel?
2018. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én az ilyen embertől konkrétan félnék. Valami nincs rendben a fejében, az tuti!
2018. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Na jó, de akkor miért hagyod, hogy írogasson még mindig? Miért nem tiltod le a francba?

Amúgy meg nyilván nem lehet ezenek a gesztusoknak hinni, mint a virágküldés, ha valakinek szar a jelleme, az akkor is szar marad, ha aranypapírba csomagolja..

2018. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!