Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok ezzel a sráccal? (videó)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/user/Jeremyfragrance/videos


Zavarna Ezek közül valamelyik dolog?


-Kb. egy 10-essel többnek néz ki (27 éves)

-Szó szerint futnak a csajok az utcán utána (nem az ismerettsége miatt, szimplán a külseje miatt), féltékenykednétek? [link]

-Metroszexuális

-Videói alapján egy tucat modell alkatú barátnője van


Elnéznétek neki ezeket a Ferrarija miatt?



2018. máj. 17. 16:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
Nem szimpi. Szóval nem. N34
2018. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%

Mi köze ennek a ferrarihoz? Én a férfit akarom szeretni nem kocsiját.

Abból kiindulva h ennyire el van foglalva magával, jobban mint én már nem kéne. Nem azt mondom, hogy igénytelen vagyok vagy a pasi legyen az, de ha metroszexuális akkor biztos nem illünk össze. Kirakat férfi nem akar “hétköznapi” nőt. A kérdés sem reális ebből kifolyólag.

2018. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%
Nem járnék vele, de nem azért, amiket felsoroltál, ilyen hülye adatok miatt. Hanem azért, mert nem szimpatikus.
2018. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
mi a f.. van a fejével?
2018. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mi lenne vele?
2018. máj. 17. 17:27
 6/28 anonim ***** válasza:
27? Lazán elmenne egy negyvenesnek.
2018. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Igen, mert metroszexuális

Segit atszokni a nőkről a férfiakra

N

2018. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

# 7


Nagyon vicci, de a metroszexuális nem azt jelenti, hogy valaki nőies és feminim, hanem hogy ad magára, ezek mellett még ugyan úgy maszkulin.

Attól, mert valaki szereti a parfümöket már nőies? Jó lesz nektek akkor a melegítős, szőrös, büdös sertés, aki a tv előtt fekszik egész nap.

2018. máj. 17. 18:05
 9/28 anonim ***** válasza:

Tudom mit jelent a metroszexualis , szerintem sokkal jobb ha ad magára egy férfi mintha szoros büdös és igénytelen ahogy te is írtad kérdező

Tudom hülye vicc volt amit irtam

Tényleg a nőket szeretem

2018. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

Nem járnék vele.


"-Kb. egy 10-essel többnek néz ki (27 éves)"

Nem érdekel, hogy ki hány évesnek néz ki, nem ezért nem jön be.


"-Szó szerint futnak a csajok az utcán utána (nem az ismerettsége miatt, szimplán a külseje miatt), féltékenykednétek?

-Metroszexuális"

Nem féltékenykednék, ha esetleg a barátom bejönne más nőknek is, ez egy teljesen természetes dolog, a lényeg, hogy ő hogyan kezeli. Ennek a csávónak viszont minden mozdulatából látszik, hogy kvára odavan saját magáért. Nem járnék ilyen szinten önimádó emberrel. Kinézetre sem jön be, az átlagos (NEM szőrös, dagadt disznó), simán ápolt férfiak jobban tetszenek. Nehezen viselném, ha a barátom többet járna shoppingolni, kozmetikushoz meg fodrászhoz (esetleg műkörmöshöz is), mint én nő létemre. Ez az ember úgy néz ki, mint aki a szabadidejében a saját fényképeire veri a farkát. Na meg én átlag (értsd: nem modell pcsa) nőként amúgy sem "érek fel" egy ilyen "félistenhez", legalábbis a kinézetemet illetően.


"-Videói alapján egy tucat modell alkatú barátnője van"

Nem járnék olyan férfival, aki a szabadidejében naponta más nőt qrogat. Egyszerűen nem egyezik az értékrendemmel. Most gondolom jönni fog, hogy "jajj dehát csak barátok". Remélem, ezt senki nem hiszi el. Ha mégis igaz, olyannal sem járnék, aki egy privát rajongótáborral veszi körbe magát.


"Elnéznétek neki ezeket a Ferrarija miatt?"

Nem, remélem, ezt te sem gondoltad komolyan. Attól, hogy neki ilyen meg olyan phasza cucca van, még nem lesz más ember.

2018. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!