Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok ezzel a sráccal? (videó)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/user/Jeremyfragrance/videos


Zavarna Ezek közül valamelyik dolog?


-Kb. egy 10-essel többnek néz ki (27 éves)

-Szó szerint futnak a csajok az utcán utána (nem az ismerettsége miatt, szimplán a külseje miatt), féltékenykednétek? [link]

-Metroszexuális

-Videói alapján egy tucat modell alkatú barátnője van


Elnéznétek neki ezeket a Ferrarija miatt?



2018. máj. 17. 16:55
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ti mit néztek, de egyáltalán nem tűnik egy önimádó, beképzelt, én vagyok itt a nabasszájba' típusú fiúnak, akiktől általában a magyar lányok becsurgatnak a bugyijukba.

Egy teljesen kedves, közvetlen, intelligens, életvidám srác a videói alapján.

Mondjuk aki nem tud angolul például, az gondolom csak odaképzeli, hogy mit mondhat a srác. :D

2018. máj. 17. 20:26
 12/28 anonim ***** válasza:
68%
Értem, amit mond, tökéletesen. Szerintem tele van manírral, teszi az agyát, és elég erőteljesen önimádó. Nem tudom, te ezt hogy nem látod. Az a fontos neki, hogy szépen nézzen ki, ez a Top1. A tartalom, a vendégei és minden más csak ezután következik. Ezzel nem tudok azonosulni. Belekattintottam pár videójába, hogy ne egy után ítéljek, de nem, nagyon nem szimpatikus.
2018. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Őket átpasszolhatná nekem

https://www.youtube.com/watch?v=jeGxzfXoafE

https://www.youtube.com/watch?v=RjyNKzAwzQU


Egyébként többször láttam már erről a csávóról kérdést

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

# 14


Akkor nem tudom mit nézel, egyszer sem hallottam tőle olyat, hogy "jaj de jól nézek ki", vagy hogy "nekem nagyon fontos, hogy jól nézzek ki" vagy bármi ilyesmi.


# 15


Pedig nem én írtam ki :D 400 ezer feliratkozóval gondolom már más is hallott róla.

2018. máj. 17. 20:47
 15/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondja ki, csak a kamerában nézi meg, hogy tökéletes-e a foga, jól áll-e a haja, igazgatja és rázza magát, tényleg nem mutogatja magát és azt, hogy tökéletesen néz -e ki. Lehet, hogy lepontoztok, de nme érdekel, szerintem inkább legyen szőrös, és tréninggatyás valaki, mint egy ilyen Ken Baba, aki magába szerelmes. N34
2018. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
A kamerába azért néz bele, hogy beálljon a fókusz, amit én néztem videót pont elmondja.
2018. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
Te figyelj már ide, miért raktál ki kérdést, ha nem fogadod el mások válaszát? Gyűlölöm az ilyen erőszakos embereket, mint te. Ha egyszer nem tetszik a videóban lévő pasas, akkor nem. Nehéz a felfogásod? És azért mert nekem nem kellene soha ilyen pasi, már rögtön a szőrös, büdös a zsánerem? Te se álltál sorba észosztáskor, igaz?
2018. máj. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor nem tudom mit nézel, egyszer sem hallottam tőle olyat, hogy "jaj de jól nézek ki", vagy hogy "nekem nagyon fontos, hogy jól nézzek ki" vagy bármi ilyesmi."


Nem csak attól lehet önimádó valaki, hogy erőszakosan hirdeti, hogy ő ilyen meg olyan fsza gyerek, a mozdulataiból is nyilvánvalóan látszik. Ez a tag a videó elején legalább egy fél percen keresztül igazgatta a haját meg a ruháját, meg "instagram fiúsan" hunyorgott. Ha tényleg a parfümjeiről vagy mittudoménmiről szólna a videó (és mondjuk a csávó energiát fektetne abba, hogy szakszerűen videózzon) és nem arra menne ki a dolog, hogy a lányok benedvesedjenek a látványtól, mire egyáltalán megszólal, akkor ezt már rég elintézte volna, mielőtt bekapcsolta a kamerát. Azt értem, hogy az elején be kell állítani, hogy rá fókuszáljon a kamera, de ezt miért is kell benne hagyni a parfümjeiről szóló videóban? Miért is nem vág ki olyan részeket, amiknek köze sincs a videó témájához? Ja igen, mert szereti minél tovább nézni magát, és nyilván a nők is, akik rá nedvesednek, úgyhogy ez hozza a nézettséget.

2018. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Én meg a magadfajta magyar mentalitású prolikat gyűlölöm, akik 10x nyomatékosítják a véleményüket, mert az biztos értékes, és 10x felületet érdemel más véleményénél. Elsőre is felfogtuk, hogy irigykedsz.


Akik ide írtak, azok mind fiúk, szerencsétlen kis irigy majmok.

2018. máj. 20. 18:07
 20/28 A kérdező kommentje:
Biztos irritáló látni, hogy valakinek van önbizalma, nem pedig azon görcsöl, hogy prostihoz menjen, vagy le merje szólítani a 3 éve ismert lányismerőst végre. 😂😂😂
2018. máj. 20. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!