Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, helyre lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, helyre lehet hozni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A nő évek óta nem fekszik le a férjével. Elmondása szerint az apja miatt gyűlöli a férfiakat, mivel az apja miatt halt meg az anyja.

A férj màr csak a gyerekei anyjaként szereti a feleségét.

A férj szerint ez màr így is marad.

Én a férj jó barátja vagyok és szeretnék nekik segíteni. De hogyan?


2018. máj. 18. 14:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#9. Gondolom neki így kényelmes. Egy màsik nő még csak szexre kellene neki, ami szerintem az asszonnyal szemben nem fair.
2018. máj. 18. 16:31
 12/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ez így van, és ők jól elvannak így, akkor szerintem minden maradhat, kár beleszólni. Maximum baráti beszélgetés során fejtsd ki a véleményedet neki.
2018. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az van hogy te belezúgtâl, vâgod, hogy csak szexre kellenèl, hisz megmondta nem fog elvàlni. Tèged nem az èrdekel, hogy ez a felesègèvel nem fair, hanem te nem csak szexet akarsz tőle. Ezèrt mint megèrtő "jóbaràtja" duruzsolsz a fèrjnek. Az ilyesfèle jószândèkkal van a pokol kikövezve, mint a tièd. Ès mèg megideologizâlod, hogy te önzetlenül csak csupa jó szandèkbol segiteni akarsz....
2018. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!