Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap összemelegedtem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap összemelegedtem az exemmel miközben már jegyben járok egy lánnyal. Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Igazából nekem mindig az exem volt az igazi az a baj. 6 évig voltunk együtt középsulitól kezdve, osztálytársakként... Nagyon összejöttünk tegnap... Most erősebbek az érzéseim vele kapcsolatban mint valaha volt eddig. :/ Ez most nagyon durva szitu, de vissza akarom kapni. Viszont így balhé az lesz bőven... Ezt a csatát nem csak a párommal kell megvívnom, hanem a szüleivel is akiket már nagyon jól ismerek. Nagyon kínos, be is vagyok rezelve rendesen. Viszont azt érzem , ha minden így marad ahogy van akkor én nem leszek boldog.
2018. máj. 19. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor lépj ki a kapcsolatodból. Ezen mi olyan nehéz?
2018. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha biztatásért jöttél, akkor tessék: menni fog a szakítás!

Túl leszel rajta!

2018. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért szakítottatok az exel?? Az se mindegy.
2018. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy a megfelelő nőnek kérted meg a kezét. :D Szegényt lányt sajnálom.
2018. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 Abból a szempontból mindegy, hogy Kérdező nem szereti annyira a menyasszonyát, mint az exét, ráadásul meg is csalta, így gerinctelenség lenne vele maradnia. Az esküvő lemondása szempontjából irreleváns, hogy mi lesz az ex és kérdező kapcsolatának sorsa...
2018. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 peca1000 ***** válasza:
54%
Kössèl baleset és életbiztosítàst.Aztán mond meg a párodnak, hogy mi a helyzet.
2018. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet. Esetleg kicsit kivárhatsz, hogy 1-2 hét alatt, hogyan változnak az érzéseid az exed iránt, illetve hogy ő nem csak szórakozni akar veled, és komolyan gondolja e.

Illetve kérdés anno miért mentetek szét, biztos volt valami oka, ebbe is érdemes gondolni, hogyha újra összejöttök, nem e merülnek fel rövid úton ugyanazok a problémák.

2018. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyod amenyasszonyod, összejössz az ex-szel, és néhány hét-hónap után azon sopánkodsz majd hogy két szék közül a földre estél.
2018. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy nincsen lebasz....va a pasi, de bezzeg, ha lány írta volna ki fordított esetben akkor már mennének az ócsárolások :)
2018. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Az erkölcsi részt hagyjuk, te is tudod. Figyelj, az már egy eredmény, hogy tudod mit akarsz, csak még félsz. Sokan ilyenkor nekiállnak vergődni, hogy nem tudják kit válasszanak. :D Te ezen már túl vagy így van hova indulni.


Szerintem egyértelmű, hogy a jegyességet fel kell bontanod. Nagyon sok kalamajkától megkíméled magad, ha nem a szervezés közben, ruhafoglalás után, vagy az oltárnál, vagy fél év múlva, vagy az első gyerek után lépsz le. Most menj. A konfliktusokat merd felvállalni, egyszerűen nem futamodhatsz meg.


Nem hiszem el, hogy erre biztatlak, de igyekszem praktikus lenni: az exeddel való újrakezdés is jobban fog menni, ha nem kell kettős életet élned. Tehermentesebb leszel.


A baj már megtörtént, mindenképpen szemét leszel, mindenképpen fájdalmat fogsz okozni BÁRHOGYAN döntesz. Ezt nagyon fontos elfogadnod. Ha úgy döntenél, hogy a titkodat elviszed a sírba és a jegyeseddel akarsz tovább élni már akkor is kárt okoztál, ami belülről fog elsorvasztani és egyszer ebből is összeveszés lesz. Nem tudod ezt elkerülni, de kihozhatod még a helyzetből a legkisebb rosszat, ez pedig egy gyors szakítás. Minél előbb pontot teszel az ügy végére annál kevesebb szenvedést fogsz okozni másoknak is és magadnak is.

2018. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!