Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap összemelegedtem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap összemelegedtem az exemmel miközben már jegyben járok egy lánnyal. Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Igazából nekem mindig az exem volt az igazi az a baj. 6 évig voltunk együtt középsulitól kezdve, osztálytársakként... Nagyon összejöttünk tegnap... Most erősebbek az érzéseim vele kapcsolatban mint valaha volt eddig. :/ Ez most nagyon durva szitu, de vissza akarom kapni. Viszont így balhé az lesz bőven... Ezt a csatát nem csak a párommal kell megvívnom, hanem a szüleivel is akiket már nagyon jól ismerek. Nagyon kínos, be is vagyok rezelve rendesen. Viszont azt érzem , ha minden így marad ahogy van akkor én nem leszek boldog.
2018. máj. 19. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

egyszer már szakítottál vele.

miért?

2018. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy mennyire melegdtetek össze az exszel..
2018. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szergej55 ***** válasza:
Ha akkor nem működött, most sem fog, ezt nyugodtan hidd el nekem. Tipikusan az a történet ez, ahol a végén senki sem fog jól járni.
2018. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kidobni szegény csajt, úgy kapásból, nem félrekrni a háta mögött...
2018. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!