Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar amit csinál?

Figyelt kérdés
A páromnak az apukája kint él az új családjával Írországba.Most a barátom kint van náluk de nem is ez a lényeg hanem az,hogy töltenek fel képeket és akkor van egy csaj ismerőse a barátomnak aki minden képhez oda írja jó szórakozást,jóéjt meg ari kép és engem ez úgy zavar mintha azért nyalizna a barátomnak mert tetszik neki imádom likolja az összes képet amin rajta van sőt még a csaj azt is imádom likolja amin ketten vagyunk és közbe a barátomnak nyalizik a képei alatt.Tudom,hogyha engem szeret igazán akkor bármit írhat a csaj nem fog meg csalni. Igen lehet barátként tekint rá és kedveskedni akar de annyira zavar a nyalizása,hogy minden képéhez ír. A barátom azt mondta felesleges ezen idegesítenem magam de nőből vagyok könyörgöm.Féltékeny vagyok. És még az se igaz rám,hogy nem engedem barátkozni lányokkal mert van egy csomó másik lány barátja és velük semmi bajom de vele igen.Mit tegyek,hogy lenyugodjak?
2018. máj. 20. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyanús gyanús..
2018. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Igen jogosan zavar! Mit csinálj hogy lenyugodj? Beszéld meg a barátoddal,hogy mi a helyzet. És hidd el,hogy téged szeret. Én az édes bosszúban hiszek,ha îr a lány îrd oda hogy köszönöd/köszönitek.És/vagy îrjál oda valamit szerelmeteset hadd lássa téged ez nem zavar sőt!
2018. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Engem is zavarna,akkor is ha csak "túl kedves" akar lenni és azért csinálja.


Nekem is volt egy férfi ismerősöm,aki ezt csinálta,aztán egyre durvábbakat írt. Próbáltam finoman jelezni neki,hogy ez már sok,meg zavaró amiket ír.

Végül párom is "beleszólt" ezekbe a beszélgetésekbe,és egyszerűen nem vette a lapot.

Mindig megpróbált úgy tenni,mintha csak poénból írt volna például olyat,hogy "de irigyli a páromat" meg hasonlók.

Végül letiltottam.

Mikor már privát üzeneteket is elkezdett írnkálni,hogy milyen gyönyörű vagyok meg effajta megjegyzések,számomra egyértelmű volt mit akar.

Lehet,hogy a pároddal kéne először beszélned,hogy mit gondol a szituációról.

2018. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

A "jogosan zavar" kérdéseknél mit vártok? Előcsap valaki egy jogszabályt, hogy az alapján jogos a dolog? Ne már.

Tetszik vagy nem tetszik van. Nem jogosan vagy jogtalanul tetszik. Ha neked nem tetszik, akkor üljetek le és beszéljétek meg.


"A barátom azt mondta felesleges ezen idegesítenem magam de nőből vagyok könyörgöm.Féltékeny vagyok."

Ez meg mégis milyen szöveg? Attól, hogy nőből vagy, még nem kell feltétlenül féltékenykedned. Ez a mondat annyira gáz, mintha egy férfi azt mondaná, hogy "könyörgöm, férfi vagyok, nem takarítok".

2018. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te semmit nem tehetsz. A pasid letiltaná. Nálunk is van ilyen, közösen röhögjük.

Kolléganő, durva volna tiltani

2018. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!