Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselhetetlenül egoista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlenül egoista lett a lány, egyszerűen, ilyen "élj a mának, khefélj/szhopj le mindenkit" típusú. Nem ilyen volt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
már komolyan rúgnám ezt a csajt, annyira megváltozott. életemet adtam volna érte, most meg már... elvesztette minden "értékét"....
2010. jún. 14. 23:56
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
már nemtudok mit tanácsolni :D
2010. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

10-en évesen természetes hogy viszik a hormonjai meg a rossz társaság.

Lehet hogy pár év múlva megfontolja amiket mondtál és jó hatással lesz rá, de most nem tudsz mit tenni.

2010. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
adom kedves előttem szóló(Y)
2010. jún. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
de nekem nem az a lényeg, mi lesz pár év múlva, nekem az a lényeg, mi van most, mert pár év múlva, ha ez most így marad, az emléke csíráját is kiírtom magamból. most kellene jóban lennünk, most kellene ezt megakadályozni.
2010. jún. 15. 00:40
 25/50 anonim ***** válasza:

Az ő élete az ő döntési megpróbáltad ennyi ennél többet nem tehetsz.

Ha hü'eséget csinál mond el a véleményed de csak akkor mert ha egész nap üldözöd az zaklatás és már csak dacból se hallgatna rád.

2010. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

igazuk van :)

szerintem ahhoz, hogy most legyen normális, most kéne szembesülnie magával...esetleg annyit tehetsz -ez gonoszdolog,de ez egy B terv- hogy úgy csinálod,hogy csalódjon a mostani 'életstílusában' én ezt tenném de én sok ilyen elvetemült dologra képes vagyok xD

2010. jún. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

de fogadd el, hogy most tényleg nem tehetsz semmit, mert csak rosszat tehetsz vele

csak legyél mellette még ha úgyis gondolod, hogy nagy hülyeséget csinál

2010. jún. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

szóval, hogy mondjuk szeret bulizni, elhívom bulizni magamhoz, leitatom, és megerőszakolom? mmm... csábító. ;)

de most komolyra véve a szót, mondj pár példát. nem vagyok ilyen taktikázós fazon.

2010. jún. 15. 01:16
 29/50 A kérdező kommentje:
15 éves kommentárkirálynő, nem lehet, hogy Te nemrég lettél 15? mondom, valamiért gyanús vagy.
2010. jún. 15. 01:24
 30/50 anonim ***** válasza:

basszus erre most nincs 'b' tervem :D feladom ... pedig általában szoktak lenne de ilyen helyzetben nehezen kivitelezhető :D

azisegy megoldás, hogy ellene fordítod akiket szeret akko talán... bár ez leírva elég gázul hangzik :S

2010. jún. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!