Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselhetetlenül egoista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlenül egoista lett a lány, egyszerűen, ilyen "élj a mának, khefélj/szhopj le mindenkit" típusú. Nem ilyen volt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
már komolyan rúgnám ezt a csajt, annyira megváltozott. életemet adtam volna érte, most meg már... elvesztette minden "értékét"....
2010. jún. 14. 23:56
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

sajnos-nem sajnos, igen.

szemtelen szemeibe szenvedélyesen szerettem - bele.

2010. jún. 15. 01:51
 42/50 anonim ***** válasza:
ez is azt bizonyítja hogy fiú és lány között nincs barátság :)
2010. jún. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

én ezt nem is mondtam. :)

de amikor valaki szeret valakit, akkor azon felül barátság is van, abból a szempontból, hogy törődés, stb...

de fekszem. jóéjt, halihó

2010. jún. 15. 01:57
 44/50 anonim ***** válasza:
tsőő.
2010. jún. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Velem is igy volt 2 barátnőmmel, amikor megismertem őket egy csendes, aranyos, szeretnivalo lány volt mind2, aztán kezdtek megváltozni.. az egyik akkor ahogy koleszba került és a sok hülye barátnője belerángatta a "jóba", onnantol kezdve én nem is érdekeltem, de megmondtam neki h előbb-utobb igy senki nem marad meg mellette ha igy viselkedik, a másik még fiatalabb koromban volt, én vittem először a csajt discoba (de h minek?!) és azota rászokott.. utána már minden hétvégén akart menni, sőt ha én nem tudtam akkor is, összejött másokkal stb.. minden lány elkurvul 10en évesen, aztán később meg csodálkoznak h nem kellenek senkinek.. hiába tűnik normálisnak egy lány, a legtöbbel akkor is el fog szaladni a ló! Sajnos ez van.. és a csajok azt hiszik h ettől menőbbek és több fiunak kellenek, pedig inkább szánalmas, én mindig olyan csajt kerestem aki normálisan tud élni, nem pedig azzal vagánykodik h milyen részegre itta magát és minél több fiuja volt!
2010. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Hány éves a kedves kérdező? Túl éretten, és túl helyesen írsz ahhoz, hogy tini legyél. Csak drasztikus módszerrel tudod megállítani a hanyatlást. Egyébként meg egy világjelenséggel szállsz szembe. De... mutasd meg neki a másik oldalt. Vidd oda, ahol kézzel foghatóak, szemmel láthatóak az élet szépségei, és múlandóságai. Ha van egy kis esze, és befogadja amit mutatsz és adsz neki, meg fog változni. Ha nem, Te már nem segíthetsz rajta.
2010. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
a kedves kérdező jópár évvel öregebb, mint a lány. :) mi lenne ez a drasztikus módszer? ordítottam már le izomból, keményen. csak megsértődött, hogy bááántom.
2010. jún. 15. 14:09
 48/50 anonim ***** válasza:
Aha, sejtettem, hogy jóval idősebb vagy. Akkor meg egyszerű, a korkülönbség miatt nem hallgat Rád. A drasztikus alatt nem azt értem, hogy erőszakos! Te ismered, tudod mi az , ami hatással van rá. Fogd és vidd olyan helyre, ahol más értékek is számítanak, nem csak a szopás a külcsín, meg a pénz. Amúgy minek vesztegeted rá az idődet? Alapvetően mindenkinek a saját döntése, hogy mit tesz az életével. Még ha jó irányba terelnéd is, ezt most úgysem fogja belátni. Ha szereted, szeresd így. Ha így nem tudod, felejtsd el.
2010. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Elég felemás ez a kérdés csak az derült ki hogy a kérdező belezugott egy nála fiatalabb lányba aki csak barátként tekint a kérdezőre és most a kérdező beállitja ribinek pedig lehet hogy csak talált egy másik párt.

Nincs jogod leorditani a fejét ha csak egy aggodó barát vagy akkor se.

2010. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
hű milyen érdekes válaszok születtek itt xD
2010. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!