Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha egy barátotokról megtudnátok, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi vagyok a véleményetekre:

Ha lenne egy barátod, akit eddig tényleg csak barátként kezeltél, és hirtelen elmondaná neked, hogy szeret, rád az milyen hatással lenne? Tudnál utána ugyanúgy viszonyulni hozzá, ha nem akarnátok tőle többet mint barátság (feltéve, hogy ezt ő is képes elfogadni)?


Történt már ilyen veletek?


2010. jún. 14. 23:56
1 2
 11/11 anonim válasza:

Az én mostani pasim eddig a legjobb haverom volt és még oszttársak is vagyunk! Totál szerettem és ő is csináltunk egy s mást át táncoltunk a barátság határán meg vissza nem rég közöltem vele egy vita és 1,5 hónap nem beszélés után hogy szeretem kell nekem és nem érdekel már a barátság és az se hogy oszttársak vagyunk úgy hogy azóta együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást:)

Nah ebből csak azt akartam kihozni ha te úgy érzed hogy szereted akkor hajrá de mindenképpen gondolkozz el mielőtt válaszolsz mert ha csak úgy belevágsz hidd el egyikőtöknek sem lenne jó. Ha úgy látod te ezt nem szeretnéd akkor mond meg neki ha nem képes feldolgozni akkor mond meg hogy tartsatok egy kis távolságot :)


De fontold meg mit mondasz mert több ilyen lehetőséged nem lesz nála:)

2010. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!