Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető.! Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető.! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok van 2 gyerekem és férjem! Megismerkedtem egy pasival.Már 2 szer találkoztunk személyesen minden nap beszélünk már sexeltünk is és egymásba szerettünk! Ö igy szeret gyerekestöl mindnestöl de sajna még nincs olyan anyagi helyzetbe hogy legyen ebböl valami komolyabb ( összeköltözés vagy bármi)A férjemmel nem jó a kapcsolatunk nem szeretem nem kívánom de elhagyni nem tudom mert sajna anyagilag függök tőle meg ugye itt a 2 gyerek. A " pasimat" nem akarom elveszíteni! Nos?? Értelmes válaszokat légyszives! Köszi aki ír!
2011. jún. 8. 19:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Erre mit vársz? Ennél undorítóbb viselkedés nem létezik.
2011. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%

Ja elég undorító. Nem szoktam ezt írni ha csak egyszer félrelép valaki, de ez már itt fokozottan undorító dolgok így már le kell írnom ezt.

1. Megcsalod. Nem is egyszer.

2. Anyagilag kihasználod, mert b*sztál magadnak anyagi függetlenséget biztosítani azelőtt hogy gyerekeket csináltatok.

3. A gyerekeid érdekét is semmibe veszed.


Tudod lenne normális módja ennek, de így nem éppen szép...

2011. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
89%

2 gyerek az egyik oldalon, a masik oldalon pedig pár jo orgazmus. Melyik ér neked többet?


Ilyen esetben a gyerekek csak vesztesek lehetnek.

2011. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
80%

Az lenne a legjobb neked ha két szék közé esnél, a gyerekek meg a férjeddel maradnának.

De a férjedtől is kérdezd meg, hogy mit csinálj ilyen helyzetben, lehet hogy nem gondolkodna sokat kivágna a fenébe.

2011. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem leírni hogy a férjem külföldön dolgozik és 2-3 havonta jár haza én meg itt vagyok addig egyedül.... Hiányzik valaki aki hogy velem legyen... Undorító miért ? ha a férjemtől nem kapok semmi szeretetet akkor ne keressem másnál??
2011. jún. 8. 19:38
 6/42 anonim ***** válasza:
56%
Elsővel ne foglalkozz,ki kell várnotok türelmesen,amíg ott tudod hagyni a férjedet,aki nyílván már csak fingani fekszik be melléd este az ágyba...
2011. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
95%
ne sajnáltasd már magad,miért dolgozik külföldön érted és a gyerekekért, te meg itt így viselkedsz.
2011. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
17%
Nehéz helyzet.Ne törödj azzal amit az elöző irt,mert ő templomba jár,azért van itt a gyakorin.Szoval a biztonság az elsődleges,de nem mindenáron.Ha a férjeddel kaotikus a helyzet,akkor talán a szeretővel.De akkor már nem szerető.Figyu nem erkölcsös tanács,de hasznos:Okosan,hogy neked és a gyerekednek ne legyen rossz,még akkor is,ha szeretőt kell tartanod a férjed mellett.
2011. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 harcosangyal ***** válasza:
100%
Miért szültél két gyereket ha nem szeret?
2011. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Jaja... szerinted miért dolgozik ? A gyerekeitekért és érted, hogy fent tudjon tartani egy életszínvonalat, amit nem olyan könnyű ma szóval meg kell becsülni. És szerinted neki könnyű? Baz*d neveld a gyerekeidet, ha már bevállaltad mert ez a gyerekekben is törést fog okozni. Nem tudom miért kell felelőtlenül gyereket vállalni...Érdekes hogy ő robotol kint értetek és ki tudja hogy ő megkapja-e azt a szeretetet, amire szüksége van... legalább annyi lehetne benned hogy megbeszéled vele hogy ez van, és had lehessetek mással is. De a gyerekek miatt ettől még tartani a dolgot. És utána remélhetőleg egy forintot nem látnál amit saját célra költhetnél.
2011. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!