Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom folyamatosan más lányokról beszél? 22/L

Figyelt kérdés
A párom folyton más lányokról beszél, és hozzájuk hasonlítgat. Pl.: elmegy edzeni, hazajön és meséli, hogy látott egy nagyon szép lányt edzeni, és nekem is úgy kéne kinéznem, még többet edzenem. Meséli, hogy a legjobb barátja, az exe volt, aki orvosnak tanult, egyetemre járt, és enyhén célozgatott rá, hogy én sehol sem vagyok az exéhez képest, és még ráadásul hülye is. De még volt pár ilyen eset, és kezd elegem lenni. Nem tudom, hogy most ezt én reagálom túl vagy ez tényleg nem normális.
2018. máj. 24. 11:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%

"és enyhén célozgatott rá, hogy én sehol sem vagyok az exéhez képest, és még ráadásul hülye is"


Simán lehet, hogy a kérdező nagyítja fel a problémát. Talán célzott arra, hogy jó lenne tanulni, de a kérdezőben ez úgy jött le, hogy ő egy nagy nulla.

2018. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel írta a kerdező, hogy sok ilyen jellegű megjegyzese van, így kétlem, hogy a kerdező ertette félre. Más lanyokkal meg exekkel példálózni és hasonlítgatni taplóság.
2018. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
És te még ezzel a nyomorékkal vagy?Dobd ki es keress jobbat.Nem lesz nehéz.
2018. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudnám hogy mit láttál benne amikor összejöttél vele...:D

Ha a barátnőm hasonlítgatna exéhez elég hamar az lenne belőle is.

2018. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Motiválni, mi? :D Hát ez több sebből vérzik..

Kell ez neked, most komolyan?


Én sem megyek haza úgy a páromhoz, hogy fú, ma oylan jót edzettem, képzeld ott volt egy tük helyes pasi akin fezsültek az izmok a trikóbna. Te amúgy miért nem tudod így kigyúrni magad??


Plusz akibe szerelmes valaki, annak az kb úgy "tökéletes", és nem akarom átformálni, megváltoztatni...


Saját sztori: Én is eléggé belezúgtam egy srácba, de kiderült hogy barátnője van. Aztán azt vettem észre, hogy a barátnője előtt is, vele ellentétes adottságokkal rendelkező csajokról beszél meg ajnároz..

Nem csak nekem volt gáz a szitu, és tökre sajnáltam a csajt.. Ezekhez hasonlókat bejátszott úgy is, ha ott volt, és úgy is, ha nem a nője, szóval ő sem kiejezetten azért csinálta, hogy idegesítse vagy bármi..


Én ennek köszönhteően (is) tudtam rajta továbblépni, hogy ez nem férfi, hanem egy éretlen, szánalmas kisfiú, aki hiába van hosszabb kapcsolatban, mágsincs felnőve egy kapcsolathoz.


A fentit az én páom sem tűrné el ( jogosan!), és én sem tűrném el senkinek. HA valakinek nem te vagy a legjobb opció, akkor kár erőltetni, csak mérgezed magad..

2018. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
olyan társra vágyik, aminek te nem tudsz meg felelni. sosem lennél elég jó neki semmiben sem. a lóhelyettesítő szamár vagy a szemében.
2018. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Kb. fél éve vagyok vele, és az előző kapcsolatomban is voltam hasonlítgatva az exhez. Akkor nem is tűrtem és kidobtam a fiút. Azért kérdeztem, hogy ez normális-e, mert elgondolkodtam, hogy az előző kapcsolatomban is ez volt és akkor lehet velem van a baj...Azonban ha ezt motivációból mondja, akkor elég rosszul csinálja, alapból sincs semmi önbizalmam és Ő ezekkel amiket mond nagyon kikészít. Elbeszélgetek vele, de ha nem érti és továbbra is folytatja, akkor vége.
2018. máj. 25. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!