Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy Tusup kategóriájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy Tusup kategóriájú pasit is megcsal egy -valljuk be, külsőleg igencsak középszerű- nő, mégis mire számítson egy átlagos férfi egy párkapcsolatban manapság?

Figyelt kérdés

2018. máj. 25. 19:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%

[link]


[link]


Igencsak sírnátok a boldogságtól, ha ilyen átlagos (középszerű) nőietlen nők futkosnának az utcákon!


Egyet tessék tudomásul venni!

Ti férfiak egyből félrekúrtok, ha a nő hízik, fogy, idősebb lesz, és változik külsőre.

Egy nő nem így működik. Nem a külseje miatt csalja meg a férjet.

Itt teljesen egyértelmű, hogy gyengédségre vágyott, amit otthon (sem) nem kap meg.


Tanulság: egy férfi külsőtől függetlenül becsülje meg a nőjét, különben megteszi más. Azt hiszitek, egy jó pasi bárkit meg tud tartani a puszta faxával?? Menjetek át a tini rovatba.

2018. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
30%

# 11


Az oldalon lévő lányok miért ragadtak le az ilyen fogyatékos fiúk vs. lányok óvoda szinten?


A képek szarrá vanna photoshoppolva, az elsőn az arca szinte felismerhetetlen.

[link]

2018. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

# 11


Már vártam, hogy valaki itt is levezesse, hogy tulajdonképpen a férfi a hibás a megcsalás miatt. Ha valami nem működik, akkor szakítani is lehet. Ez az oldal egyre jobban hasonlít valami elmebeteg femináci fórumhoz.

2018. máj. 25. 20:10
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Jaj 8-as megvéd majd az óvónéni? :D Attól még Tusup nem egy főnyeremény ,attól hogy ki van gyúrva és ordít mint a veszett majom.Te meg szánalmas vagy és soha nem lesz olyan "középszerű" barátnőd mint a Katinka.
2018. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

# 14


Te ugyan az a fogyatékos vagy aki a másik kérdésnél is vergődik. Gondolom szüzen a pincédben ülsz, és egész nap itt vitatkozol.

2018. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
11%

#11: A barátnőm fotós. Ilyen képeket igazából egy jó sminkessel és jó felszereléssel bárkivel lehet csinálni.


"Ti férfiak egyből félrekúrtok, ha a nő hízik, fogy, idősebb lesz, és változik külsőre.


Egy nő nem így működik. Nem a külseje miatt csalja meg a férjet.


Itt teljesen egyértelmű, hogy gyengédségre vágyott, amit otthon (sem) nem kap meg."


WTF ISMÉT? Mi az, hogy MI férfiak? Attól, hogy te képtelen vagy normális kapcsolatokat kialakítani, normális férfiakkal, még MI férfiak nem csináljuk ezt. Nekem pl. kifejezetten bejönnek a teltebb lányok. Most akkor, mi van? :D

Az meg, hogy a nők nem a külső alapján lépnek félre, egyszerű képmutatás. Sosem láttam még olyat, hogy egy nő félrelépett volna egy ronda férfival, de jó párszor láttam olyat, hogy szép csajokat cseréltek le átlagos lányokra, mert sokkal kedvesebbek voltak.


#14: " Attól még Tusup nem egy főnyeremény, attól hogy ki van gyúrva és ordít mint a veszett majom."

Ja, Tusup nem lesz attól főnyeremény, hogy:

- Helyes, jó az alkata és tesz is érte.

- A felesége karrierjét támogatja az idejével és a pénzével.

- Egy egész ország előtt kér nyilvánosan bocsánatot.

- Kiépít egy brandet.

Kérdem én: Akkor mégis mitől lesz egy férfi főnyeremény? :D


#18: Mi abban a vergődés, ami naponta egy csomó ember fejében felmerül?

2018. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván egyik se egy átlagos ember. Katinka sportolóként kiemelkedő nem nőként. Nem mintha csúnya lenne. Tuhsup is edzőként kiemelkedő és nem a külseje miatt. Mind a 2 tud külsőre jobbat találni, ezen is felesleges vitázni.

Egyszerűen nem működik valamiért a kapcsolat ezért elhidegültek, ebből lett a megcsalás, ha igaz.

Fiatalok, sikeresek mind a 2 meg fogja találni aki neki kell. Ebből semmi nem következik.

2018. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
90%
Megint az ostoba általánosítás. Mintha az átlag feletti külső biztosíték lenne az örök boldogságra. De tényleg honnan szeditek ezeket a marhaságokat?
2018. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem vágom a sztorijukat, most meggugliztam őket, szerintem egy kategória, mindketten átlagosak. Egy csomó képen úgy néznek ki, mintha tesók lennének.
2018. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
17%

Épp ezt akartam írni h nem a szépségtől függ ki mekkora q.rva. Nekem az összes r.ingyó ismerősöm nagyon csúúnya, nem is értem h a férfiak miért állnak le velük, mert sztem egy ép eszű férfi bottal nem piszkálná meg őket. És nem csak külsőre nem szépek, de belül sincs bennük semmi. Rosszindukat, irígyigység, önzés...ez a max. És nézzünk már rá erre a szerencsétlen Katinkára...nem leszek p.raszt de látjátok azért ti is...


Az h vki sz@r ember vagy nem, független attól h hogy néz ki, sztem.

2018. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!